Strona główna Kampinos Rusza Patrol Św. Mikołaja

Rusza Patrol Św. Mikołaja

647
0
PODZIEL SIĘ

nasz patronat

Rozpoczęły się przygotowania do XI edycji akcji charytatywnej „Patrol Św. Mikołaja” w gminie Kampinos. Organizatorzy rozpoczęli już zbieranie eksponatów na aukcję, tradycyjnie przygotowywaną przez wolontariuszy co roku.

Nasz impreza rozpoczyna się aukcją na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja. Odbędzie się ona w niedzielę, 9 grudnia o godzinie 17.00 w siedzibie OSP w Kampinosie. Na Aukcji do wylicytowania będą ciekawe eksponaty, a na  gości czekać będzie też kiermasz świąteczny, poczęstunek i niespodzianki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy. Te zaś zostaną im przekazane   w tygodniu przedświątecznym, jak co roku przez Mikołajów i Śnieżynki. Razem możemy sprawić, że na buziach tych dzieci zagości uśmiech, radość i zadowolenie. Przypominamy też, że w czasie Aukcji będą jak co roku wystawione kosze i każdy kto będzie miał ochotę, może wrzucić do nich słodycze lub zabawki – informuje Anna Konopka w imieniu organizatorów.

Wszelkie informacje o aukcji – wraz z przedstawieniem fantów na stronie internetowej www.facebook.com/PatrolSwMikolajaKampinos. Jak również po nr tel. 730 388 000 i 515 108 972.

BN

fot. Pixabay