Strona główna Wyszogród Pobiegli dla Niepodległej

Pobiegli dla Niepodległej

542
0
PODZIEL SIĘ

Na starcie Jesiennych biegów przełajowych z okazji Dnia Niepodległości w Podgórzu stawili się uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego z Wyszogrodu. W tym roku, z racji obchodów 100-lecia niepodległości uczniowie bardzo ambitnie starali zaznaczyć swą obecność w biegu.

W klasyfikacji indywidualnej drugie miejsce zdobył Wiktor Kołakowski, a trzecie Bartłomiej Kaczmarek. Poza podium na piątym miejscu był Radosław Wiśniewski. Poza pierwszą dziesiątką, ale do dwudziestego miejsca byli na mecie biegu – Mateusz Regulski, Jakub Trela, Damian Szejewski, Jakub Klimczewski, Jakub Ślepowroński i Mariusz Żuławnik. Dalsze miejsca w kolejnej dziesiątce zajęli Krystian Szajewski, Mateusz Latoszewski, Kamil Smulski, Daniel Gutowski i Aleksander Sobótka. Nieco słabiej w klasyfikacji indywidualnej wypadły dziewczęta. Jednak aż cztery znalazły się w pierwszej dziesiątce. Były to Karolina Latarska na czwartym miejscu, Daria Wiedyńska – ósma, Agata Ciura – dziewiąta i Lidia Syrowska na dziesiątej pozycji. Poza pierwszą dziesiątką, ale do 21 miejsca znalazły się Anna Krzemińska, Sandra Bońko i Kinga Szmulewicz.

Tak dobre wyniki indywidualnie pozwoliły uczniom znaleźć się na podium w klasyfikacji zespołowej. Chłopcy zostali sklasyfikowani na pierwszym miejscu, zaś dziewczęta na drugim, które wyprzedził tylko Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

BN

Fot. ZS Wyszogród

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzaleńcy na drogach
Następny artykułFinał kadencji rady