Strona główna Młodzieszyn Nowoczesny sprzęt dla OSP

Nowoczesny sprzęt dla OSP

553
0
PODZIEL SIĘ

Po raz kolejny doposażyliśmy Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Młodzieszyn w nowoczesny sprzęt. Skorzystaliśmy z programu Ministerstwa Sprawiedliwości na zadanie ze środków Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości.

Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 33.990,66 zł. Strażacy z OSP są niejednokrotnie pierwszymi na miejscu działań ratowniczych i to od ich natychmiastowych działań zależy życie ludzi.

Nowoczesny sprzęt zakupiony dzięki środkom z Funduszu Sprawiedliwości pomoże strażakom w ratowaniu poszkodowanych bezpośrednio na miejscu działań.

OSP Młodzieszyn zostały przekazane: zestaw węży hydraulicznych, piła ratownicza do szyb klejonych, zabezpieczenie poduszki powietrznej kierowcy i pasażera, pilarka do drewna, zestaw uniwersalnych podpór.

OSP Kamion zostały przekazane: zestaw ratownictwa medycznego R1, zestaw węży hydraulicznych, osłona zabezpieczająca poszkodowanego.

OSP Budy Stare zostały przekazane: zestaw węży hydraulicznych, zestaw klinów do stabilizacji pojazdów, parawan do osłonięcia miejsca wypadku.

OSP Witkowice zostały przekazane: zestaw ratownictwa medycznego R1, zestaw do zabezpieczanie i oznaczenia miejsca działań ratowniczych

UG Młodzieszyn

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSerce bije dla Polski
Następny artykułGranty czekają