Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

785
0
PODZIEL SIĘ
Zabrali dowód
ŻUKÓW Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny renault z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło 29 października w Żukowie.
Skasował tira
TERESIN Kierujący samochodem ciężarowym volvo podczas cofania doprowadził do kolizji dafem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 29 października w Teresinie.
Skok po złoto
SOCHACZEW Nieznani sprawcy włamali się do budynku mieszkalnego przy ulicy Wierzbowej w Sochaczewie. Złodzieje ukradli pieniądze oraz biżuterię. Kradzież miała miejsce 30 października.
Dzwon w Topołowej
TOPOŁOWA W środę, 31 października, kierowca samochodu ciężarowego doprowadził do zderzenia z oplem astra kierowanym przez 58-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki został przewieziony do szpitala. Do wypadku doszło w Topołowej.
 Pijany zatrzymany
SOCHACZEW Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował honda civic, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło 31 października na ul. 15 Sierpnia w Sochaczewie.
Znikające tablice
SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z fiata seicento zaparkowanego na ul. Chopina. Kradzież miała miejsce 1 listopada.
Wjechał w citroena
SOCHACZEW Kierowca poloneza podczas wykonywanego manewru omijania uderzył w citroena C3. Do zdarzenia doszło 1 listopada na ulicy Trojanowskiej w Sochaczewie.
Trafiła za kratki
SOCHACZEW Sochaczewscy policjanci zatrzymali 26-letnią kobietę poszukiwaną przez nidzicką prokuraturę na podstawie listu gończego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 2 listopada na ul. Warszawskiej w Sochaczewie.
Bez prawka
KUZNOCIN Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 18-letniego kierowcę fiata. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Kierowca został ukarany mandatem, a jego pojazd trafił na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło 2 listopada w Kuznocinie.
Zaatakował toyotę
SOCHACZEW Nieznany sprawca oberwał lusterka i wybił boczną szybę w toyocie corolli zaparkowanej na ulicy Sochaczewskiego w Sochaczewie. Do aktu wandalizmu doszło 3 listopada.
Na gorącym uczynku
SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów przy ulicy Warszawskiej w Sochaczewie zatrzymała złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał mężczyznę mandatem. Do zdarzenia doszło 4 listopada.
Wypadek w Alei
SOCHACZEW Na Al. 600-lecia doszło do potrącenia pieszej. Na miejscu okazało się, że 22 -letnia kierująca audi podczas manewru skrętu w lewo potrąciła 24-letnią mieszkankę Łowicza. Do wypadku doszło 4 listopada.
opr. atu