Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

643
0
PODZIEL SIĘ

Zabrali dowód

Rybno

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od opla z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło 19 listopada w Rybnie.

Skasował passata

Sochaczew

Na ulicy Trojanowskiej kierujący fordem transit nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do kolizji z volkswagenem passatem. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem, a od obu pojazdów zatrzymano dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło 19 listopada.

Uwaga na kieszonkowców

Sochaczew

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła oficerowi dyżurnemu KPP, że nieznany sprawca przywłaszczył jej portfel, w którym znajdowały się pieniądze i dokumenty. Do kradzieży doszło 20 listopada na Placu Kościuszki.

Łoś kontra corsa

Konary

W Konarach, 21 listopada doszło do kolizji opla corsy z łosiem. Z ustaleń policji wynika, że zwierzę wbiegło na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód

Bomba w rowie

Bieliny

Podczas oczyszczania rowów melioracyjnych natrafiono na pociski z czasów II Wojny Światowej. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia żołnierzy. Do znalezienia niewybuchów doszło 21 listopada w miejscowości Bieliny.

Pójdzie siedzieć

Rokotów

Policjanci zatrzymali 60-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha poszukiwanego na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Łodzi Śródmieście. Do zatrzymania doszło 21 listopada w Rokotowie.

Posiedzą za narkotyki

Kożuszki Parcel

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli volkswagena passata. U kierowcy znaleźli torebki z marihuaną i białym proszkiem, natomiast u pasażera – torebkę z suszem roślinnym. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 22 listopada w miejscowości Kożuszki Parcel.

Natychmiastowa kara

Sochaczew

Ochrona jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia w Sochaczewie ujęła kobietę na kradzieży. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodziejkę mandatem. Do zdarzenia doszło 22 listopada.

Dzwon na skrzyżowaniu

Szymanów

W Szymanowie 45-letni kierowca subaru forester na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z seatem cordobą. Kolizja miała miejsce 23 listopada.

Skasował mazdę

Sochaczew

Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierujący skodą fabią doprowadził do zderzenia z mazdą. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem. Do kolizji doszło 24 listopada.

Głupota kosztuje

Kąty

Funkcjonariusze sochaczewskiej drogówki zatrzymali w Kątach 27-letniego mieszkańca Pruszkowa, który kierował mazdą, znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Jakby tego było mało, nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 25 listopada

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierujący volkswagenem podczas nieprawidłowego wymijania doprowadził do zderzenia z bmw. Okazało się, że kierowca volkswagena znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Policja zatrzymała mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 25 listopada.

opr. atu

fot. Policja

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInauguracja nowej rady
Następny artykułGrali Chopina i Bacha