Strona główna Bez kategorii Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

585
0
PODZIEL SIĘ

Zderzyły się auta

Zosin

Kierowca skody rapid doprowadził do kolizji z prowadzącym toyotę siennę. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do stłuczki doszło 12 listopada.

Pamiątka w rowie

Januszew

W czasie czyszczenie rowów melioracyjnych pracownicy firmy wykonujący te prace znaleźli niewybuch z czasów ostatniej wojny. Znalezisko zostało zabezpieczone przez policjantów i przekazane saperom. Ci zaś wywieźli je z terenu wsi na swój poligon. Do zdarzenia doszło w Januszewie, 12 listopada.

Wjechał w skodę

Sochaczew

Kierująca oplem corsą doprowadziła do kolizji z pojazdem ze skodą octavią. Kobieta została przez policjantów ukarana mandatem karnym. Ponadto zatrzymali jej dowód rejestracyjny od auta. Do kolizji doszło 13 listopada na Al. 600-lecia.

Rozjechała sarnę

Kaźmierów

Na drodze w okolicach Kaźmierowa 14 listopada kobieta kierująca mazdą uderzyła w sarnę. Zwierzę wbiegło jej wprost pod samochód. Wezwana została policja i służby weterynaryjne. Ciężko ranne zwierzę zostało uśpione przez weterynarza.

Pijany na stacji

Sochaczew

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w poczekalni PKP w Sochaczewie leży nietrzeźwy mężczyzna. Mundurowi doprowadzili go do miejsca zamieszkania i przekazali
pod opiekę rodziny. Do zdarzenia doszło 14 listopada.

Pośpiech ukarany

Sochaczew

Pasażerka volkswagena golfa tak się spieszyła, że nie patrząc na drogę, czy nic nie jedzie otworzyła drzwi auta. W wyniku czego doszło do zderzenia z najeżdżającym jadącym bmw. Do kolizji doszło 15 listopada na ul. Farnej. Policjanci ukarali kobietę mandatem karnym.

Uszkodzony samochód

Sochaczew

Nieznany sprawca na ulicy Warszawskiej uszkodził osobowe renault. W samochodzie oberwanie zostały lusterka i stłuczone lampy. Do zdarzenia doszło 15 listopada.

Rzucali petardami

Sochaczew

Czterech nieletnich nastolatków zostało przyłapanych 16 listopada na tym jak rzucało petardami na klatce schodowej. Rozwydrzeni nastolatkowie wrzucali też je do mieszkań w kamienicy przy ul. Kościńskiego. Teraz młodzi sochaczewianie będą odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich za swe postępowanie.

Pijany sprawcą wypadku

Sochaczew

Kierowca citroena saxo siadł za kierownicę mając prawie 4 promile alkoholu w organizmie i zaczął szarżować na drodze. Tym samym doprowadził do zderzenia z poprzedzającym go renault. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę i osadzili w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku. Do zdarzenia doszło 17 listopada.

Nie ustąpił i uciekł

Sochaczew

Kierujący bmw nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy mercedesa i spowodował kolizję. Po czym sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło 17 listopada na ul. 15 Sierpnia. Pojazd usunięty został z drogi w trybie administracyjnym.

Brak badań technicznych

Rybno

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny kierowcy opla z powodu braku aktualnych badań technicznych pojazdu. Do zdarzenia doszło 18 listopada w Rybnie w czasie rutynowej kontroli drogowej.

 Oprac. BN

fot. policja