Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

1184
0
PODZIEL SIĘ
Wjechał w passata

SOCHACZEW

Na ulicy Trojanowskiej w Sochaczewie kierujący chevroletem doprowadził do kolizji z volkswagenem passatem. Do zdarzenia doszło 5 listopada.

 Znikające telefony

SOCHACZEW

Nieznany sprawca przywłaszczył dwa telefony komórkowe o wartości kilku tysięcy złotych. Kradzież miała miejsce 5 listopada na ul. 1 Maja w Sochaczewie.

Zaatakowali okna

BIELICE

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie Policjanci został powiadomiony, że nieznani sprawcy wybili szyby w oknach w jednym z mieszkań w Bielicach. Do zdarzenia doszło 6 listopada.

Dzwon na Żyrardowskiej

SOCHACZEW

Na ulicy Żyrardowskiej w Sochaczewie kierujący fiatem ducato doprowadził do kolizji z audi. Zdarzenie miało miejsce 6 listopada.

Buchnął portfel

NOWE MOSTKI

Nieznany sprawca dostał się do domu jednorodzinnego w Nowych Mostkach skąd zabrał portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do kradzieży doszło 7 listopada.

Mandat za kolizję

SZYMANÓW

Kierujący oplem corsa nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do kolizji z toyotą. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę kolizji mandatem. Do zdarzenia doszło 7 listopada w Szymanowie na ulicy Szkolnej.

Wymusił pierwszeństwo

WÓJTÓWKA

Kierujący oplem astrą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z bmw. Do kolizji doszło 8 listopada w Wójtówce.

 Wynieśli silnik

ŻDŻARÓW

Nieznani sprawcy z terenu jednej z posesji w Żdżarowie ukradli silnik zaburtowy marki yamaha. Do kradzieży doszło 9 listopada.

Trafił w dzika

NOWY BIAŁYNIN

W Nowym Białyninie doszło do kolizji ford focus z dzikiem, który wtargnął wprost pod nadjeżdżający pojazd. Kolizja miała miejsce 9 listopada.

Za szybko

SOCHACZEW

Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierujący fiatem punto nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z honda civic. Z kolei w Jeżówce doszło do zderzenia fiata z toyotą. Tu także powodem wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. Do obydwu kolizji doszło 10 listopada.

Skok po złoto

GRANICE

Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego w miejscowości Granice. Łupem złodziei padły pieniądze i biżuteria. Do zdarzenia doszło 11 listopada.

Zdejmij nogę z gazu

CHODAKÓWEK

W nocy z 11/12 listopada w Chodakówku doszło do poważnego wypadku drogowego. Według ustaleń policji 19-letni mieszkaniec gminy Kampinos jadący toyotą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Sochaczewie. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze, zwłaszcza teraz,
gdy warunki atmosferyczne do najlepszych nie należą.

opr. atu

fot. policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZapraszają na kiermasz
Następny artykułZdarli asfalt w Alei