Strona główna Teresin Co grają w Kinie za Rogiem?

Co grają w Kinie za Rogiem?

521
0
PODZIEL SIĘ

Ze względu na ogromne zainteresowanie, jeszcze raz przed nowym rokiem pokażemy „Zimną wojnę” Pawła Pawlikowskiego. Ponowny seans już 2 grudnia (niedziela) o godzinie 18.00.

Ponadto przez cały miesiąc mamy dla naszych widzów dwa wyjątkowe cykle filmowe.

Dzieci i młodzież zapraszamy na pokazy filmowe z cyklu „Pieski świat”. Zobaczymy cztery filmy, których głównymi bohaterami są nasi czworonożni przyjaciele. O tym, jak silna może być przyjaźń między psem a człowiekiem, opowiedzą nam bohaterowie filmów „Moje wakacje z Rudym” oraz „Był sobie pies”. Poznamy także Szajbusa – niecodziennego opiekuna pingwinów („Szajbus i pingwiny” oraz psiego rockandrollowca Bono („Rock dog. Pies ma głos!”).

Najmłodszych widzów zapraszamy również na bajkowy poranek filmowy pod hasłem “Pomocnicy Świętego Mikołaja”. Przekonamy się, czy zdołalibyśmy pomóc Mikołajowi w jego najpracowitszym okresie w roku.

Wieczorami zapraszamy na seanse z cyklu „Coraz bliżej Święta”. Zobaczymy cztery wzruszające i zabawne filmy, których akcja związana jest z Bożym Narodzeniem.

Na początek wybierzemy się na bardzo głośną i szaloną imprezę świąteczną do pewnej amerykańskiej firmy (“Firmowa gwiazdka”).

Spędzimy także wieczór z rodziną Cooperów, których spokojne spotkanie wigilijne, poprzez niespodziewanych gości i niespodziewane sytuacje, zostanie wywrócone do góry nogami (“Kochajmy się od święta”).

Zapraszamy również na weekend z “Listami do M.” – najpopularniejszym polskim obrazem świątecznym ostatnich lat. W ramach pokazów zobaczymy drugą oraz premierowo trzecią część zabawnej komedii z plejadą gwiazd na ekranie.

Zapraszamy do Kina za Rogiem w Teresinie. Bilety na seanse w cenach 5 i 8 zł.

TOK Teresin

fot. Pixabay