Strona główna Sport GOSPODARZE NA DRUGIM MIEJSCU

GOSPODARZE NA DRUGIM MIEJSCU

82
0

W niedzielę hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 6 wypełniła się młodymi piłkarzami (rocznik 2006), którzy rywalizowali w Turnieju o Puchar Burmistrza Sochaczewa. Na placu gry swoje umiejętności zaprezentowali futboliści ośmiu drużyn.

Nagrali się oni do woli, gdyż każdy z zespołów na boisku pojawił się siedem razy (grano systemem każdy z każdym) i spędził na nim osiemdziesiąt cztery minuty (mecz trwał 12 minut).

Z tej morderczej rywalizacji zwycięsko wyszedł Pelikan Łowicz, który jedyne punkty stracił w remisowym meczu z Orkanem Sochaczew. Nasza drużyna zajęła ostatecznie drugie miejsce. Walczyła o nie do ostatniej syreny i zapewniła je sobie dzięki wygranej 1:0 z Turem Jaktorów. Druga ekipa Orkana spisała się na miarę swoich możliwości i zajęła szóste miejsce.

Nasze Orkany zagrały w składach:

Orkan I: Jan Firlej, Kacper Niegowski, Karol Adamczewski, Piotr Michalak, Jan Pawłowski, Bartłomiej Pawlik, Tobiasz Fabisiak, Szymon Szczepaniak

Orkan II: Jakub Kaczor, Szymon Tomczak, Adam Górski, Paweł Jaworski, Franciszek Dębkowski, Jakub Mońka, Szymon Dzikliński, Oskar Raczkowski, Antoni Haczykowski, Wojciech Szymański.

Turniej został dobrze zorganizowany i sprawnie przeprowadzony. Organizatorzy zapewnili uczestnikom smaczny obiad. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a wyróżnieni nagrodami indywidualnymi piłkarze pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

8.LZS Justynów 0 2-25

Nagrody indywidualne: najlepszy bramkarz turnieju – Jan Firlej (Orkan I Sochaczew), król strzelców – Jakub Czarnecki (Metalowiec Łódź), najlepszy zawodnik turnieju – Bartosz Skonieczny (Pelikan Łowicz)