Strona główna Sport Pierwszy, zimowy za nami

Pierwszy, zimowy za nami

69
0
PODZIEL SIĘ

W sobotę rozpoczął się w hali sportowej SP6 cykl zimowych turniejów piłkarskich organizowanych przez sochaczewski MOSiR. Zwycięzcą pierwszej imprezy została Drużyna Świniaka, która zagrała w składzie: Sebastian Lisowski, Łukasz Jędrzejewski, Marcin Kaczorowski, Piotr Czarnecki, Rafał Dalke, Antoni Gomza, Cezary Czarnecki.

Tuż za nimi znalazł się Ark-Pol (Arkadiusz Hałanicz, Arkadiusz Bociek, Daniel Flakowski, Marcin Markiewicz, Emil Piątek, Paweł Panasewicz, Sebastian Zwierzchowski, Kamil Redes, Marcin Gruszecki).

Najniższe miejsce na podium zajął Poltynk Design (Patryk Malinowski, Łukasz Kobierecki, Grzegorz Affek, Dawid Kuśmider, Adrian Rzeźniczek, Przemysław Bardziński, Michał Nowakowski, Kamil Kacprzak, Michał Kowalski), który w meczu o trzecie miejsce pokonał 3:1 Laga United (Przemysław Borucki, Rafał Stobiecki, Radosław Jasiński, Adam Szymański, Konrad Rogowski, Bartłomiej Bartosiak, Grzegorz Woźniak).

Kolejne miejsca zajęły: Fajny Team (Jakub Kasza, Szymon Kiewel, Kacper Kiewel, Bartosz Zakościelny, Alex Zamani, Jakub Pawlak), Walkower (Paweł Piotrowski, Sebastian Zakurski, Seweryn Fabisiak, Kacper Pączek, Damian Pączek, Eryk Nowacki, Daniel Pączek, Alan Dutkowski, Jarosław Szewczyk, Dawid Żmijewski), Lodziarnia (Antoni Rejman, Szymon Stachlewski, Igor Szatkowski, Kamil Kościug, Paweł Marciniak, Aleksander Psiuk) oraz Gramy dla Bonsa (Radosław Bednarski, Alan Karasek, Damian Czubak, Kacper Kunz, Oskar Kobierecki).

Zawody odbyły się w dobrej atmosferze i zostały sprawnie przeprowadzone. Nagrody indywidualne otrzymali: Cezary Czarnecki (Drużyna Świniaka – Król Strzelców /7 goli/ oraz najlepszy piłkarz turnieju) oraz Antoni Gomza (Drużyna Świniaka – najlepszy bramkarz).

Kolejny zimowy turniej halowy zaplanowany jest na 8 grudnia.

Eliminacje grupowe:

Grupa A

Walkower – Lodziarnia 1:0

Laga – Drużyna 3:3

Drużyna – Lodziarnia 5:1

Laga – Walkower 4:2

Laga – Lodziarnia 4:0

Drużyna – Walkower 4:3

Tabela grupy A

1.Laga United 7 11-5

2.Drużyna Świniaka 7 12-7

3.Walkower 3 6-8

4.Lodziarnia 0 1-10

Grupa B

Poltynk – Gramy 4:1

Ark-Pol – Fajny 2:1

Ark-Pol – Gramy 2:0

Fajny – Poltynk 2:1

Fajny – Gramy 0:0

Poltynk – Ark-Pol 2:0

Tabela grupy B

1.Poltynk Design 6 7-3

2.Ark-Pol 6 4-3

3.Fajny Team 4 3-3

4.Gramy dla Bonsa 1 1-6

Półfinały

Ark-Pol – Laga United 6:1

Drużyna Świniaka – Poltynk Design 2:2 rzuty karne: 3-2

mecz o VII miejsce

Lodziarnia – Gramy dla Bonsa 1:0

mecz o V miejsce

Fajny Team – Walkower 3:3 rzuty karne: 2-0

mecz o III miejsce

Poltynk Design – Laga United 3:1

Finał

Drużyna Świniaka – Ark-Pol 3:0

Tomasz Ertman

Fot. Krzysztof Lewandowski

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPatriotycznie w Załuskowie
Następny artykułInauguracyjna sesja