Strona główna Kronika kryminalna Włamał się do garażu i okradł własnego ojca

Włamał się do garażu i okradł własnego ojca

1419
0
PODZIEL SIĘ

Operacyjni z Sochaczewa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do garażu i kradzież pieniędzy oraz biżuterii. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Za paserstwo odpowie także 20 -letni mieszkaniec gminy Błonie.

W ubiegłym tygodniu policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni przez mieszkańca gminy Rybno o włamaniu do blaszanego garażu. W wyniku przestępstwa, mężczyzna stracił kilkadziesiąt tysięcy złotych i biżuterię.

W rozwiązania sprawy zaangażowali się sochaczewscy operacyjni. Dzień później zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie, 23 – letniego syna pokrzywdzonego mężczyzny i jego 34 – letniego kolegę. Okazało się, że do utraty gotówki i biżuterii doszło pod koniec września. Mieszkańcy gminy Rybno usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W toku dalszych czynności ustalono również 20 – letniego mieszkańca gminy Błonie, któremu syn pokrzywdzonego przekazał pieniądze, poprosił o ich przechowanie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Policjantom udało się odzyskać część skradzionej biżuterii.

KPP Policja

fot. policja