Strona główna Kronika kryminalna Wiktoria znika notorycznie

Wiktoria znika notorycznie

1127
0
PODZIEL SIĘ

W przeciągu miesiąca ponownie zaginęła 14-letnia Wiktoria Trojanowska, mieszkanka Sochaczewa. Nastolatka pierwszy raz opuściła swe miejsce zamieszkania 14 września. Po dwóch tygodniach odnalazła się. Jednak po kolejnych dwóch tygodniach wyszła z domu i znowu przepadła.

– W rodzinie nastolatki są pewne problemy wychowawcze. Ona sama nie potrafi dogadać się z bliskimi. Stąd zapewne jej zachowanie, taki okres buntu – wspomniała Agnieszka Dzik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, kiedy nastolatka została odnaleziona pod koniec września.

Po dwóch tygodniach poszukiwań policja odnalazła ją poza miejscem zamieszkania, w innym województwie. Teraz ponownie Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie odebrała zgłoszenie o zaginięciu Wiktorii Trojanowskiej. Tym razem 14-latka wyszła z domu w nocy 4 na 5 października i znów ślad po niej zaginął. Prawdopodobnie jest to jej kolejna ucieczka z domu od rodziny. Na to wskazuje podobny, jak wspominają policjanci, scenariusz zaginięcia.

Wiktoria Trojanowska ma około 168 cm wzrostu, waży około 65 kg, ma szare oczy i długie włosy w naturalnym, ciemnym blondzie.

Nieletnia ubrana była prawdopodobnie w granatowe, materiałowe spodnie, biało – czarną bluzę ortalionową i różowe adidasy. Miała przy sobie niebieski plecak.

Znów jej poszukujemy i oczekujemy na sygnały, czy gdzieś ją ktoś widział. Osoby, które widziały nieletnią lub mają wiedzę na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie na ul. Warszawskiej 23 lub telefonicznie (46) 863 72 22, (46) 863 72 04 – mówi Agnieszka Dzik.

Policja ma nadzieję, że również tym razem uda się odnaleźć niesforną nastolatkę i szczęśliwie wróci ona do domu. Takich powtórnych zaginięć na terenie powiatu sochaczewskiego nie jest zbyt wiele. W tym roku to jedyny przypadek, kiedy ta sama osoba ginie drugi raz. Najczęściej takie przypadki trafiają się przy osobach nieletnich, które uciekają z domu lub dotyczą osób starszych, które mają problemy z pamięcią i orientacją w terenie.

BN

Fot. KPP Sochaczew

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDruga premiera
Następny artykułNa koniec kadencji