Strona główna Kultura Rozwijaj swój talent

Rozwijaj swój talent

554
0
PODZIEL SIĘ

Każdy, kto chce uczyć się lub rozwijać talent plastyczny, może w każdej chwili wstąpić w szeregi grupy w Teresińskim Ośrodku Kultury. To właśnie tam pracownia plastyczna prowadzi swoje zajęcia.

Odbywają się one: w poniedziałki (16.00 – 17.30) – Grupa kl. IV- VI; we wtorki (8.30 – 17.30) – korekty indywidualne, przegląd szkicownika; w środy (12.00 – 13.30) dla seniorów, a od 16.15 do 17.45 dla kl. 0 – III; w czwartki (17.00 – 20.00) – rysunek oraz malarstwo dla starszej młodzieży i dorosłych. Nowością są zajęcia w ramach technik plastycznych, zajęcia warsztatowe (po wcześniejszym zapisaniu się na warsztat), które odbywają się w   piątki w godz. 17.00 – 19.00.

Celem spotkań jest usprawnianie warsztatu plastycznego uczestników zajęć i wspieranie ich rozwoju wrażliwości artystycznej, a także realizowanie tematów z zakresu rysunku, malarstwa, grafiki warsztatowej i kompozycji, kreacji plastycznej i rękodzieła – wyjaśnia prowadząca zajęcia Beata Sałacińska.Dodam, że planowany jest cykl pod nazwą „Malarstwo Intuicyjne”. To cztery spotkania w listopadzie – dodaje instruktorka. Szczegółowe informacje na temat zajęć plastycznych, jak i „Malarstwa Instytucyjnego”, dostępne są w Teresińskim Ośrodku Kultury.

odol