Strona główna Sochaczew miasto Nie tylko do komendy

Nie tylko do komendy

758
0
PODZIEL SIĘ

Na początku listopada poznamy szczegóły projektu dotyczącego przebudowy ulicy Ułanów Jazłowieckich. Jak już informowaliśmy, w 2019 roku droga biegnąca tuż obok nowej komendy policji ma zostać całkowicie przebudowana.

Obecna, wąska i wysypana tłuczniem uliczka będzie pełnowymiarową ulicą z kanalizacją deszczową, chodnikiem i nakładką asfaltową. Prace nad projektem trwają od kilku miesięcy i w zasadzie są na ukończeniu. Pozostała jedynie do uzgodnienia stała organizacja ruchu, jaka ma obowiązywać po oddaniu drogi do użytku. A jest to konieczne, ponieważ ulica po przebudowie połączy ulicę 1 Maja z ulicą Piłsudskiego. Do tego trzeba wziąć pod uwagę potrzeby komendy powiatowej policji i wojewódzkiej w Radomiu, gdyż to właśnie przez Ułanów Jazłowieckich będzie komunikacyjnie obsługiwana nowa komenda KPP.

Dodajmy, że kilka miesięcy temu Urząd Miejski wydzielił geodezyjnie pas pod budowę drogi, poszerzając go do ponad 14 metrów. To pozwoli nie tylko przebudować samą jezdnię ulicy, ale również wybudować wzdłuż niej chodnik.

dot

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBędzie remont Chopina
Następny artykułModernizacja Chrupka