Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

884
0
PODZIEL SIĘ

Kraksa na mijaniu

Brzozowek

Mieszkaniec gminy Iłów kierując renault megane doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem podczas nieprawidłowego wymijania. W wyniku wypadku do szpitala w Sochaczewie została przewieziona pasażerka z renault. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od obydwu pojazdów. Do zdarzenia doszło 22 października.

Wpadł poszukiwany

Sochaczew

Policjanci zatrzymali 23 października na ul. 15 Sierpnia 32- letniego mieszkańca gminy Sochaczew poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego.

Nie ustąpiła pierwszeństwa

Sochaczew

Kierująca skoda octavią nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Tym samym doprowadziła do zderzenia z toyotą yaris. Do kolizji doszło 24 października na ul. Kwiatów Polnych.

Taranował i uciekł

Sochaczew

Nieznany sprawca kierujący fordem escortem z nieustalonej przyczyny zjechał 24 października z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji przy ul. Gawłowskiej. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem patrolu policji. Pojazd usunięto na parking depozytowy. Postępowanie wraz poszukiwaniem sprawcy zdarzenia prowadzi KPP Sochaczew.

Jechał za szybko

Nowy Kamion

Kierowca ciężarowego renault z naczepą nie zdążył zahamować przed poprzedzającymi go pojazdami. Zderzenia z toyotą było tak silne, że samochód został wepchnięty na peugeota, a ten z kolei uderzył w tył skody. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 5 października.

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Patrol policji zatrzymał 51-letniego mieszkańca Sochaczewa, który po pijanemu kierował daewoo matiz. Kontrola alkotestem wykazała, że miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Stracił też prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 26 października na ul. Żeromskiego.

Zbyt go suszyło

Sochaczew

Policjanci zostali poinformowani przez pracowników sklepu o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Patrol na miejscu zdarzenia ustalił, że 48-letni mężczyzna zabrał z półki butelkę wódki i wypił ją od razu na terenie sklepu. W związku z tym wykroczeniem policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie spragnionego alkoholu mężczyzny. Sam amator trunków by tak upojony alkoholem, że konieczna była interwencja medyczna. Mężczyzna został odwieziony karetką pogotowia do szpitala. Do zdarzenia doszło 27 października na Al. 600-lecia.

Zajął miejsce inwalidy

Sochaczew

Policja została wezwana 27 października do nieprawidłowo parkującego kierowcy citroena. Mężczyzna postawił swój samochód w miejscu wyznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a pojazd został przeparkowany na inne miejsce. Do zdarzenia doszło 27 ul. Warszawskiej.

Wpadła na kontroli

Bielice

Patrol z wydziału ruchu drogowego podczas przeprowadzanej kontroli drogowej ujawnił w oplu astrze kobietę, która była poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. Do zdarzenia doszło 28 października w Bielicach.

 oprac. BN