Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

859
0
PODZIEL SIĘ

Buchnęli elektronarzędzia

Ćmiszew Rybnowski

Nieznany sprawca włamał się do domu w Ćmiszewie Rybnowskim. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia i artykuły gospodarstwa domowego. Do kradzieży doszło 15 października.

Wypadek na pasach

Sochaczew

Na ulicy Chopina w Sochaczewie 49-letnia kobieta mieszkanka Sochaczewa weszła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego hyundaia. Zdarzenie miało miejsce 15 października.

Posiedzi za susz

Kożuszki Parcel

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Brochów, który posiadał przy sobie torebki z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zatrzymania doszło 16 października w miejscowości Kożuszki Parcel.

Zasnęła na poboczu

Karolków Szwarocki

We wtorek, 16 października, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Karolkowie Szwarockim na poboczu drogi leży pijany mężczyzna. Na miejscu policjanci zastali jednak 42-letnią kobietę, która znajdowała się w stanie upojenia alkoholowego i w okolicznościach zagrażających jej życiu. Kobietę doprowadzono do sochaczewskiej komendy do wytrzeźwienia.

Podwójny pech

Żdżarów

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego, który kierował oplem astr…ą, mimo iż nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Jakby tego było mało badania wykazały u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 17 października.

Odholowali przyczepę

Sochaczew

Nieznany sprawca ukradł z parkingu niestrzeżonego przy ulicy Żeromskiego w Sochaczewie przyczepę samochodową. Do kradzieży doszło 17 października.

Biały proszek

Wójtówka

Policjanci podczas kontroli renault scenic, znaleźli w środku torebkę z zawartością białego proszku. Zatrzymano 30-letniego mieszkańca gminy Rybno, a następnie osadzono go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 18 października w Wójtowce.

Na gorącym uczynku

Wójtówka

Ochrona marketu zgłosiła, że ujęła sprawcę kradzieży. Przybyli na miejsce policjanci ukarali złodzieja mandatem . Do kradzieży doszło w Wójtówce.

 Na podwójnym gazie

Sochaczew

Policjanci zatrzymali 20 października w okolicach Wypaleniska 63-letniego kierowcę renault twingo, który jechał pod wpływem alkoholu. Jak się okazało mieszkaniec Ożarowa Mazowieckiego po badaniu alkotestem miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Potrącona piesza

Wszeliwy

Kierujący citroenem xantią potrącił 24-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło 20 października.

Odholowany z ulicy

Sochaczew

Mężczyzna zgłosił, że zaparkowany na ulicy Żwirki i Wigury seat uniemożliwia mu wyjazd z garażu. Auto zostało odholowane na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło 21 października.

Wpadł poszukiwany

Sochaczew

Policjanci 21 października otrzymali zgłoszenie, że na przystanku przy Al. 600-lecia leży pijany mężczyzna. Okazało się, że jest to 45-letni mężczyzna, który jest poszukiwany przez legionowską prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, mężczyzna został przewieziony do szpitala.

opr. atu, BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSiedem dekad Gudonisa
Następny artykułNowy Man dla OSP