Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

812
0
PODZIEL SIĘ

Ciężka stopa

Lubiejew

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali w Lubiejewie kobietę, która przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50   km/h. Za popełnione wykroczenie zatrzymano jej prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 8 października.

Bez prawka

Adamowa Góra

W poniedziałek, 8 października, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 17 – latka, który kierował motocyklem yamaha nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia otrzymał mandat, a pojazd odholowano na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Adamowej Górze.

Potrącił rowerzystkę

Sochaczew

Na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie kierujący ford nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 68-letnią rowerzystką. Kobieta została   przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło 9 października.

Nie miał uprawnień

SOCHACZEW

Policjanci z KPP w Sochaczewie na ulicy Warszawskiej zatrzymali 30-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował bmw nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę ukarano mandatem a pojazd odholowano na parking depozytowy. Do kontroli doszło 9 października.

Wjechał pod koła

ROZLAZŁÓW

W środę, 10 października w Rozłazłowie jadący rowerem mieszkaniec gminy Sochaczew zjechał z chodnika wprost pod nadjeżdżające vovo.

Znaleźli biały proszek

Sochaczew

Sochaczewscy policjanci podczas kontroli samochodu na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie znaleźli trzy torebki foliowe z zawartością białego proszku. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat. Do zdarzenia doszło 10 października.

Skasowali złoma

Młodzieszyn

W Młodzieszynie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej bmw. Z powodu złego stanu technicznego auta, mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny. Kontrola miała miejsce 11 października.

Toyotą w toyotę

Jeżówka

Kierująca toyotą auris nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z toyota avensis. Sprawcę kolizji ukarano mandatem. Do zdarzenia doszło 12 października w Jeżówce.

Pójdzie siedzieć

Boża wola

Policjanci z KPP w Sochaczewie Referatu zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Baranów poszukiwanego listem gończym. Do zatrzymania doszło 13 października w Bożej Woli.

Dzwon na Chopina

Sochaczew

Na ulicy Chopina w Sochaczewie kierujący peugeot nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadził do kolizji z nissanem. Do zdarzenia doszło 13 października.

Złamał zakaz

JANÓW

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 57-letniego mieszkańca Sochaczewa. Podczas wykonywanych czynności służbowych okazało się, że kierujący bmw od dwóch lat posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło 14 października w Janowie w gminie Brochów.

Na podwójnym gazie

Sochaczew

Na ulicy Żeromskiego w Sochaczewie 40-letni kierowca peugeot nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z renault master. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do wypadku doszło 14 października.

opr. atu

fot. Policja