Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

855
0
PODZIEL SIĘ

Kraksa po pijaku

Feliksów

W poniedziałek, 1 października, w Feliksowie doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policji wynika, że 19-letni mieszkaniec gminy Kampinos kierujący oplem doprowadził do zderzenia z ciężarowym mercedesem. Okazało się, ze kierowca opla prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Do szpitala w Sochaczewie przewieziono 19 letniego pasażera opla. Natomiast sprawca wypadku trafił do policyjnego aresztu.

Złapali poszukiwanego

Sochaczew

Dzielnicowi z sochaczewskiej komendy zatrzymali 49-letniego mężczyznę poszukiwanego przez KPP w Kutnie. Do interwencji doszło 1 października na ulicy Staszica w Sochaczewie.

Skasował fiata

Elżbietów

Kierujący iveco nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z fiatem uno. Obydwaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Do zdarzenia doszło 2 października w Elżbietowie.

Karambol na Obwodnicy

Sochaczew

Na obwodnicy Sochaczewa 2 października doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Ustalono, że kierujący volkswagenem golfem podczas nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z fordem fiesta. Następnie w pojazdy uderzyły toyota corolla i peugeot 307. Do szpitala została przetransportowana kierująca fordem.

Pójdzie siedzieć

Kawęczyn

Policjanci z Teresina zatrzymali 49-letniego mężczyznę poszukiwanego w celu odbycia kary w zakładzie karnym. Do zatrzymania doszło 3 października w Kawęczynie.

Obywatelskie zatrzymanie

Giżyce

W Giżycach doszło do obywatelskiego ujęcia pijanego kierowcy. 44–letni mieszkaniec gminy Iłów uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą. Okazał się nim 31-letni obywatel Białorusi, u którego bania badaniu na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Policja za naszym pośrednictwem gratuluje czujności mieszkańcowi gminy Iłów, który potrafił prawidłowo zareagować i nie patrzył biernie na śmiertelne zagrożenie, jakie stwarza pijany kierowca na drodze.

Buchnęli polo

Sochaczew

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został poinformowany 4 października o kradzieży volkswagena polo zaparkowanego na ul. Żeromskiego.

Zguba odnaleziona

Sochaczew

Mieszkaniec Sochaczewa znalazł dowód osobisty i kartę emeryta w rejonie sklepu przy Al. 600-lecia i przyniósł je do komendy Policji. Po chwili zjawił się ich właściciel, któremu zwrócono dokumenty. Zdarzenie miało miejsce 5 października.

opr.atu

fot. Policja