Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

732
0
PODZIEL SIĘ

Miał prochy w torebce

Lubiejew

Policjanci zatrzymali 43 – letniego mężczyznę. Znaleźli torebkę z białym proszkiem oraz susz roślinny zawinięty w folię aluminiową. Do zdarzenia doszło 24 września w Lubiejewie.

Mandat za szarżę

Paprotnia

Kierujący daewoo lanosem na drodze pod Paprotnią nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do kolizji z poprzedzającym go seatem cordobą. Zdarzenie miało miejsce 24 września. Policja wręczyła szarżującemu kierowcy mandat.

 Winna rowerzystka

Teresin

Rowerzystka była sprawczynią kolizji z samochodem osobowym. Kobieta została pouczona przez policję. Do zdarzenia doszło 25 września.

Zjechał i uderzył w drzewo

Andrzejów Duranowski

Kierowca renault clio z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło 25 września. Na kierowcę nałożono go mandat karny i zatrzymano mu dowód rejestracyjny samochodu, gdyż ten z powodu uszkodzeń nie nadawał się do dalszej jazdy.

Małolat okradł matkę

Sochaczew

Policjanci z zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii przy Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zatrzymali 26 września na Placu Kościuszki 16 – letniego sochaczewianina. Chłopak jest podejrzewany o kradzież laptopa należącego do matki. Trwa postępowanie wyjaśniające.

 Poszukiwany wpadł na kolicji

Brochow

Do kolizji 27 września w Brochowie doprowadził 48 – letni mieszkaniec Bydgoszczy, Swoją renault laguną doprowadził do zderzenia z kia picanto, kierowanym przez 27 – letnią mieszkankę gminy Brochów. Mężczyzna w chwili zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał też uprawnień do kierowania. Po kontroli okazało się, że poza tym, że był pijany i nie miał prawa jazdy to jeszcze był poszukiwanym przez grodziski sąd w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Auto 48- latka zostało odholowane na parking depozytowy. Zatrzymano dowód rejestracyjny od kia, gdyż z powodu uszkodzeń samochód nie nadawał się do dalszej jazdy.

Pijany na drodze

Kuznocin

Zatrzymaniem prawa jazdy skończyła się jazda 56-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha. Kierował on volkswagenem passatem po pijanemu. Kontrola trzeźwości wykazała, że miał ponad 1 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia 28 września doszło w Kuznocinie.

Poszukiwany zatrzymany

Paprotnia

Poszukiwany 49-latek na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez warszawski sąd wpadł w Paprotni. Do zdarzenia doszło 29 września.

Wpadli przez fifkę suszu

Kożuszki Parcel

Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego KPP w Sochaczewie zatrzymali w Kożuszkach Parceli do rutynowej kontroli drogowej kierowcę bmw. W jej trakcie znaleźli w aucie szklaną fifkę nabitą suszem roślinnym. Po dokładniejszej kontroli okazało się, że kierowca ma przy sobie amfetaminę, a pasażer marihuanę. Obydwaj zatrzymani 30 – latkowie zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel 30 września. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Oprac. BN

fot. Pixabay