Strona główna Kronika kryminalna Kontrola drogowa zakończona zatrzymaniem za posiadanie narkotyków

Kontrola drogowa zakończona zatrzymaniem za posiadanie narkotyków

775
0
PODZIEL SIĘ

Policjanci z Teresina zatrzymali 23 – letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W schowkach kierowanego przez niego opla, mundurowi znaleźli kilka gramów amfetaminy i marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

25 października policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zauważyli wyjeżdżający z lasu samochód, którym kierował 23 – letni mężczyzna. Mundurowi postanowili zatrzymać opla do kontroli drogowej i w trakcie czynności, w jednym ze schowków, znaleźli marihuanę ukrytą w saszetce. W kolejnym schowku mundurowi zauważyli dziesięć torebek z amfetaminą. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mieszkaniec gminy Teresin zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Dzisiaj przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Przypominamy, że w Polsce posiadanie narkotyków jest zabronione. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Większa kara, bo aż do 10 lat grozi za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

KPP Policja

fot. policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCmentarne porządki
Następny artykułJuż nie połamią nóg