Strona główna Powiat Inauguracja Klubu Absolwenta

Inauguracja Klubu Absolwenta

711
0
PODZIEL SIĘ

Do wyjątkowego spotkania absolwentów Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie i uczniów doszło na terenie pięknego Ogrodu Sensorycznego i Altany za budynkiem szkoły, gdzie uroczyście zainaugurowano Klub Absolwenta.

W imieniu kadry pedagogiczne powitała wszystkich Hanna Milcarz. Przybyli zaprzyjaźnieni, bliscy nam absolwenci, ich rodzice i rodzeństwo. Dla nas wszystkich, nauczycieli i uczniów, była to szansa, by powspominać pobyt absolwentów w szkole, wspólne wycieczki, nawiązane przyjaźnie i znajomości.

Spotkanie z absolwentami to była też okazja, aby porozmawiać o dorosłości naszych absolwentów, ich potrzebach, umiejętnościach, możliwościach aktywnego uczestniczenia w środowisku. Przy wspólnym ognisku i śpiewach, zabawie w ogrodzie, delektując się ciastem, kawą i herbatą cieszyliśmy się z obecności naszych gości.

Dla uczniów szkoły emocje, oprócz spotkania z kolegami, związane były także z noclegiem na terenie placówki. Wieczorem chętni uczniowie zostali bowiem na zabawny i mądry film ,,Dziewczyna i chłopak wszystko na opak”. Nocleg to jednak także obowiązki: wspólne przygotowanie kolacji i śniadania, sprzątanie, wieczorna i poranna toaleta, czynności porządkowe.

Wszystko przebiegło w pozytywnej, radosnej atmosferze, zgodzie i współpracy. Uczniowie Zespołu Szkół z Erminowa potrafią poradzić sobie w różnych warunkach, jesteśmy z Was dumni!

Sylwia Kowalczyk

Renata Gomulińska