Strona główna Rybno Czas podsumowań

Czas podsumowań

637
0
PODZIEL SIĘ

Podczas sesji Rady Gminy Rybno 17 października radni dokonali podsumowania pierwszego półrocza 2018 roku w gminie odnośnie realizacji tegorocznego budżetu. Dokonano koniecznych korekt i przesunięć finansowych wynikających z otrzymanych dofinansowań. Korekta wprowadzona została też do Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2018-2023.

Radni ponadto przegłosowali programu współpracy gminy Rybno z organizacjami pozarządowymi oraz współpracę w wolontariuszami w przyszłym roku. Radni wysłuchali sprawozdania z realizacji zadań oświatowych w Szkole Podstawowej im. Zygmunta Pruskiego w Rybnie za rok szkolny 2017/2018. Przeanalizowane zostały też oświadczenia majątkowe radnych i wójta. Na koniec kadencji jest wymóg ich złożenia.

Grzegorz Kropiak, wójt gminy Rybno podziękował wszystkim za współpracę w organizacji tegorocznych dożynek oraz złożył obszerne sprawozdanie w pracy pomiędzy sesjami. Natomiast podsumowanie działalności Rady Gminy Rybno i pracy wójta zaplanowane jest na sesji listopadowej podsumowującej minioną kadencję, a otwierającą działalność nowej rady.

BN

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJuż nie połamią nóg
Następny artykułPokonała mężczyzn