Strona główna Sport Orkan w czołówce

Orkan w czołówce

148
0

Ekstraliga Był to fantastyczny mecz Orkana. W pierwszej połowie nasi Wojownicy zdominowali rywali, a ich skuteczne i bardzo efektowne akcje przyniosły im prowadzenie.

Po przerwie było już trochę gorzej, chociaż Orkan nie wykorzystał kilku okazji do zdobycia kolejnych przyłożeń. Zwycięstwo wymknęło się naszym rugbistom dosłownie w ostatniej sekundzie. Błąd w obronie skutkował rzutem karnym, pewnie wykonanym przez rywala.

Pomimo porażki nasza drużyna udowodniła, że już dołączyła do grona najlepszych drużyn polskich.

Teraz tylko trzeba utrzymać skład i starać się go wzmocnić 2-3 zawodnikami. Trzeba także systematycznie trenować, gdyż ilość treningowego potu przekłada się na przyłożenia.

Whizz RC Orkan Sochaczew – Ogniwo Sopot 24:27 (24:14)

punkty: Michał Kępa (9), Maciej Brażuk (5), Adrian Niemiec (5), Jakub Budnik (5)

skład: Markiewicz, Gadomski, Jelia, Poniatowski, Niemyjski, Palasik, Halaifonua, Brażuk, Fursenko, Kępa, Mechecki, Budnik, M. Krześniak, Niemiec, Kolo oraz Syperek, Polakowski, Wawrzyńczak, Gołębiowski, Pętlak, Szufliński, Sadowski, Pawłowski