Strona główna Sport DWA ZWYCIĘSTWA NASZYCH

DWA ZWYCIĘSTWA NASZYCH

175
0

Głód zwycięstw jest mocno odczuwalny w Nowej Suchej. Promyk gra poniżej swoich możliwości, czym prawdopodobnie drażni swoich kibiców. Tym razem powinni być oni usatysfakcjonowani.

Od pierwszego gwizdka podopieczni Jerzego Podbrożnego siedli na rywalach. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Już w szóstej minucie meczu Marcin Jaworski otworzył worek z golami. Dziesięć minut później trzy razy w głównej roli egzekutora wystąpił Paweł Kutkowski. Potrzebował on zaledwie czterech minut, żeby trzykrotnie wygrać pojedynki z bramkarzem Passovii. Tym samym ustrzelił on klasycznego hat-tricka.

Przed przerwą padły jeszcze dwa gole autorstwa Macieja Nowickiego oraz wspomnianego już Kutkowskiego. Rywale odpowiedzieli tylko jednym celnym trafieniem dwie minuty przed przerwą.

Druga połowa nie była już taka rozstrzelana. Drużyny solidarnie zdobyły po jednym golu i bardzo wysokie zwycięstwo Promyka nad aktualnie znacznie wyżej klasyfikowanym rywalem stało się faktem. Czy mecz ten jest początkiem zwycięskiej serii Promienistych, czas pokaże.

Drugą naszą zwycięską drużyną był tym razem Tajfun Brochów, który 2:1 pokonał zawsze groźną drużynę Rysia Laski. Być może od tej wygranej rozpocznie się marsz w górę tabeli zespołu trenowanego przez Grzegorza Szypszaka.

Niestety trzecia nasza drużyna w warszawskiej „Serie A” doznała klęski. Piast praktycznie nie podjął walki z rezerwami Błonianki i uległ im aż jeden do ośmiu. Może w kolejnym meczu będzie lepiej.

Promyk Nowa Sucha – Passovia Pass   7:2 (6:1)

gole: Paweł Kutkowski (4), Marcin Jaworski, Maciej Nowicki, Rafał Dalke

skład: Bartłomiej Siekiera – Karol Drązikowski, Marcin Jaworski, Marek Simiński, Łukasz Pacholski, Marcin Gajda, Marcin Nowak, Adam Barcikowski, Tomasz Jurczak (86′ Mateusz Piątek), Maciej Nowicki (60′ Michał Maciak) i Paweł Kutkowski (72′ Rafał Dalke)

Tajfun Brochów – Ryś Laski   2:1 (1:0)

gole: Sebastian Wójcik, Konrad Szymański

skład: Pręgowski – Sobański (Bartkowski), Foks, Pisarek, Nowicki, Nowakowski, Wiciak, Szyamński (P. Orliński), Zdanowski, Wójcik (Szypszak), Stefaniak (Malinowski)

Błonianka II Błonie – Piast Feliksów 8:1 (3:0)

gol: Bartosz Woźnica

skład: Mateusz Florczak – Paweł Orłowski, Bartosz Woźnica, Marcin Konik, Mateusz Miller (60′ Marcin Wróblewski), Tomasz Oliwa, Kamil Rembiejewski (46′ Tomasz Żakowski), Krzysztof Różycki, Artur Sobczyk, Rafał Walczak, Mateusz Zych (70′ Adrian Kozłowski)