Orkan jest liderem

86
0

Płocka Klasa B

Po kilku nieudanych sezonach piłkarze Orkana walczą o awans. Robią to jak na razie skutecznie. Kolejny przeciwnik został pokonany. Tym razem wyższość drużyny Józefa Szajewskiego musiały uznać rezerwy Unii Czermno.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł tuż po rozpoczęciu spotkania. Błąd obrony gości został wykorzystany przez Cezarego Czarneckiego. Drugi gol padł kilka minut później. Tym razem fatalny błąd popełnił bramkarz Unii, a nasz napastnik tylko dopełnił formalności. Orkan grał bardzo spokojnie. Bronił się skutecznie i wyprowadzał dynamiczne kontrataki. Wykorzystał niestety tylko jeden z nich. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0. Za taki rezultat goście mogą tylko podziękować, gdyż goli powinno paść co najmniej dwa razy tyle.

W drugiej połowie Orkan zagrał bardziej zachowawczo, co prawda strzelił jeszcze jednego gola, ale i pozwolił gola strzelić rywalom. Sochaczewianie nie potrafili nawet wykorzystać rzutu karnego. Łukasz Kobierecki trafił piłką w bramkarza, a po dobitce piłka przeleciała nad poprzeczką.

Za tydzień Orkan pauzuje, a za dwa tygodnie na własnym boisku gościł będzie Lwówiankę Lwówek.

Orkan Sochaczew – Unia II Czermno   4:1 (3:0)

gole: Cezary Czarnecki (2), Kamil Jeznach, Przemysław Bardziński

skład: Dawid Kuśmider – Radosław Jaworski (Jakub Pietrzyk), Robert Kołodziejczak (Ernest Świstak), Mateusz Rogala, Łukasz Kobierecki, Przemysław Bardziński, Grzegorz Affek (Kamil Śmigiel), Kamil Jeznach (Arkadiusz Widyński), Adrian Rzeźniczek, Patryk Malinowski, Cezary Czarnecki

8.Relax Miszewo Murowane   0 3-23

Oprócz drużyny seniorów na boiskach rywalizowała młodzież tego klubu. Prowadzeni przez Andrzeja Grzybowskiego trampkarze U-15 wygrali 6:0 z Wisłą Nowy Duninów (gole: Mateusz Kaczorowski (3), Kacper Jasiński (2) oraz Mateusz Piecka) i wdarli się na pierwsze miejsce w tabeli płockiej I Ligi C1.

Znacznie gorzej poszło młodzikom starszym U-13. W Płockiej I Lidze D1 przegrali u siebie 1:6 z Królewskimi Płock. Honorowego gola dla sochaczewian strzelił Kacper Niegowski.