Strona główna Sochaczew miasto Utworzyli odrębne okręgi

Utworzyli odrębne okręgi

664
0
PODZIEL SIĘ
fot. archiwum Expressu Sochaczewskiego
W związku z mającymi się odbyć 21 października wyborami samorządowymi, miejscy radni zdecydowali o utworzeniu odrębnych obwodów głosowania.
Powstaną one w Domu Kapłana Seniora, budynku głównym szpitala i pobliskim pawilonie psychiatrycznym. Dokonano również korekty kwietniowej uchwały dzielącej miasto na obwody głosowania. Zmiana wynika z faktu, że przy ul. Przylasek powstały nowe domy i numery tych nieruchomości należy włączyć w granicę obwodu nr 18.
Przypomnijmy, że w kwietniu radni dokonali podziału miasta na 21 stałych obwodów głosowania, czyli miejsc, gdzie uruchomione zostaną lokale wyborcze. Głosować będziemy głównie w szkołach, przedszkolach, budynkach SCK, placówkach pomocy społecznej. Jedyna istotna zmiana, to przeniesienie lokalu mieszczącego się dotychczas w SCK przy Żeromskiego 8 do kramnic przy ulicy 1 Maja 21. Dom Rzemiosła nie jest dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych, a kramnice mają wszelkie tego typu udogodnienia. W patio kramnic głosować będą wyborcy zamieszkali przy Alei 600-lecia 5, ulicach Farnej, Narutowicza, Wyszyńskiego, Kosińskiego (dawniej Zawadzkiego), Piastowskiej, Placu Kościuszki, Poprzecznej, Batorego, Toruńskiej, części Staszica oraz wybranych posesji przy ul. Żeromskiego i Warszawskiej.
Natomiast mieszkańcy ulicy Senatorskiej będą głosowali w Przedszkolu nr 3 przy ulicy Poprzecznej, a nie jak dotychczas w Domu Rzemiosła.
opr. atu
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDroga do niepodległości
Następny artykułStawiają na sport