Strona główna Kampinos Tanie i czyste grzanie

Tanie i czyste grzanie

616
0
PODZIEL SIĘ

Spotkanie dla mieszkańców gminy Kampinos na temat programu „Czyste Powietrze” odbędzie się w tym tygodniu.

W najbliższych dniach ogłoszony ma zostać nabór wniosków do programu „Czyste powietrze”, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie przy współpracy z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął cykl spotkań w gminach, dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkanie dla mieszkańców gminy Kampinos zostało wyznaczone na środę, 12 września, od godziny 16:00 w Auli Zespołu Szklono-Przedszkolnego w Kampinosie ul. Szkolna 5.

Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W trakcie spotkań będą udzielane informacje na temat zasad udzielania dofinansowania w ramach programu priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz wskazówki dotyczące wypełniania wniosku.

Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza, pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

UG Kampinos

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPatron dla szkoły
Następny artykułBzura zawróciła Wisłę