Strona główna Kronika kryminalna Nieuczciwej menadżerce klubu grozi do 8 lat więzienia

Nieuczciwej menadżerce klubu grozi do 8 lat więzienia

1409
0
PODZIEL SIĘ

Przywłaszczała pieniądze za imprezy okolicznościowe, nie rozliczała się z nich z szefem, a także fałszowała, ukrywała i niszczyła dokumenty. Sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję przedstawili 11 zarzutów 40-letniej byłej już menedżerce jednego z lokali. Grozi jej do 8 lat więzienia.

Policjanci z sochaczewskiej komendy pracowali nad sprawą 40-letniej menedżerki jednego z lokali w powiecie sochaczewskim, która jest podejrzana o szereg przestępstw na szkodę swojego pracodawcy, jak również klientów.

Okazało się, że kobieta przywłaszczała pieniądze klientów za organizacje imprez okolicznościowych, a także te powierzone przez właściciela na zaopatrzenie. Funkcjonariusze ustalili, że menedżerka przyjmowała od klientów gotówkę za zorganizowanie uroczystości, ale nie rozliczała się z niej z pracodawcą. Ponadto fałszowała umowy, niszczyła i ukrywała dokumentację, a także przywłaszczała zakupione artykuły spożywcze.

Kryminalni przedstawili jej 11 zarzutów dotyczących przywłaszczenia mienia, oszustwa, fałszowania, a także niszczenia i ukrywania dokumentów. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

KPP Policja

fot. Policja

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKandydaci do Rady Powiatu
Następny artykułZmienili budżet