Strona główna Edukacja Można już grać w piłkę

Można już grać w piłkę

650
0
PODZIEL SIĘ

Zakończyły się prace związane z budową wielofunkcyjnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 4. Środki na inwestycję, zrealizowaną przez firmę „Giermakowska”, w wysokości 922 tysiąca złotych pochodziły w całości z budżetu miasta miasta.

Dzięki nim uczniowie „Czwórki” mają do swojej dyspozycji wielofunkcyjne boisko o sztucznej nawierzchni, na którym będą mogli grać w piłkę ręczną, siatkówkę oraz koszykówkę. Powstała także bieżnia o długości 45 metrów i skocznia w dal. Do tego doszła ścieżka, ławki oraz latarnie, dzięki którym będzie można korzystać z obiektu po zapadnięciu zmroku.

Przypomnijmy, że budowa boiska przy Czwórce to kolejna inwestycja obecnych władz miasta związana z rozbudową bazy sportowej przy sochaczewskich szkołach. W poprzednich latach wykonano m.in. boiska przy Szkołach Podstawowych nr 3, 1, 2 oraz przy Zespole Szkół w Chodakowie. Wybudowano także nową halę sportową przy SP nr 4. Natomiast w przyszłym roku rozpocznie się budowa nowoczesnej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2.

Dodajmy, że obecnie trwa budowa nowej trybuny na stadionie przy ulicy Warszawskiej. Jest to pierwszy etap przebudowy istniejącego w tym miejscu kompleksu sportowego.

dot

Fot.: Jerzy Szostak

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStop wandalizmowi
Następny artykułKolejna przymiarka do Chopina