Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

721
0
PODZIEL SIĘ

Ktoś porysował auto

Sochaczew

Policjanci zostali powiadomieni 10 września, że nieznany sprawca w nocy porysował powłokę lakierniczą na nissanie juke. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul.
Żeromskiego.

Wędrował po pijanemu

Brzozów

Policjanci zostali poinformowani przez mieszkańców, że w Brzozowie nietrzeźwy mężczyzna wchodzi na drogę i stwarza zagrożenie dla ruchu drogowego. Chwilę później patrol zatrzymał pieszego, doprowadził do miejsca zamieszkania i przekazał pod opiekę członkowi rodziny. Do zdarzenia doszło 11 września.

Szarżował na drodze

Piotryków

Policjanci z drogówki zatrzymali 12 września kierowcę opla, który w obszarze
zabudowanym jechał 131 km na godzinę. Do zdarzenia doszło w Piotrowie. Szarżujący kierowca stracił prawo jazdy.

Trafił pod klucz

Nowy Białynin

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Nowa Sucha poszukiwanego na podstawie postanowienia sądu. w celu osadzenia w zakładzie karnym. Do zdarzenia doszło 12 września w Nowym Białyninie.

Na podwójnym gazie

Wymysłów

Policjanci w wydziału ruchu drogowego zatrzymali do rutynowej kontroli 16-letniego motorowerzystę. Okazało się, że nastolatek był pod wpływem alkoholu. Po badaniu alkotestem okazało się, że uzyskał wynik ponad pół promila. Do zdarzenia doszło 13 września w Wymysłowie.

Pijany za kółkiem

Witkowice

W czasie kontroli drogowej policjanci zatrzymali 13 września kierującego fiatem brawa. Mężczyzna był po solidnej dawce alkoholu. Jednocześnie kierowcy zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Pojazd odholowano został na parking depozytowy. Do zdarzenia doszło w Witkowicach.

Z drogi do aresztu

Chrzczany

Patrol drogowy zatrzymał do kontroli kierującego audi. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Prosto z drogi trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 14 września w Chrzczanach.

Urodzaj na złodziei

Sochaczew

Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy marki Samsung. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej. Tego samego dnia inny złodziej na targowisku miejskim przy ul. Pokoju ukradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do obu zdarzeń doszło 15 września.

Potrącony pieszy

Kożuszki Parcel

Samochód ciężarowy potracił pieszego w Kożuszkach Parceli. Do zdarzenia doszło 16 września. Poturbowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Oprac. BN

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFestiwal w powidlanym zakątku
Następny artykułPolicyjny EDWARD