Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

880
0
PODZIEL SIĘ

Zwędził tablice

Sochaczew

Nieznany sprawca 27 sierpnia ukradł dwie tablice rejestracyjne od opla zafiry. Samochód zaparkowany był na ul. Warszawskiej.

Uderzył autem w słup

Bronisławy

Nie ustalony kierowca uderzył w słup energetyczny w miejscowości Bronisławy i uciekł. Do zdarzenia doszło 27 sierpnia.

Ktoś potrącił sarnę

Bieniew

Ktoś z przejeżdżających drogą kierowców poinformował policję, że zauważył ranną sarnę w przydrożnym rowie. Przypuszczalnie została ona potracona prze jakiegoś kierowcę. Zdarzenie miało miejsce w Bieniewie, 28 sierpnia. Patrol udał się na wskazane miejsce. Do rannego zwierzęcia został wezwany weterynarz.

Wandal uszkodził auto

Sochaczew

Nieznany sprawca poprzecinał opony w oplu corsie. Samochód był zaparkowany na ulicy Żeromskiego. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia.

Pijana mama

Helenka

Pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Młodzieszynie poprosiła o pomoć w ustaleniu stanu trzeźwości rodziców zajmujących się małym dzieckiem. Badanie alkotestem wykazało, że ojciec jest trzeźwy. Jednak mama malucha miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do interwencji doszło 29 sierpnia w Helence.

Najechany nastolatek

Sochaczew

Na ul. Płockiej 30 sierpnia, o godzinie 21.00 chłopak w wieku 15 lat został potrącony na przejściu dla pieszych. Najechał na niego kierujący toyotą 38-letni mieszkaniec Młodzieszyna. Na szczęście skończyło się tylko   drobnymi potłuczeniami.

Rowerzysta na bani

Brochów

Parol policji zatrzymał w Brochowie 59-letniego mieszkańca gminy. Kierował on rowerem pod wpływem alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że 59-latek ma ponad dwa promile w organizmie. Do zdarzenia doszło 30 sierpnia.

Zatrzymany pirat drogowy

Czerwonka Parcel

Patrol policji drogowej zatrzymał 20-letniego mieszkańca gminy Sochaczew. Kierował on bmw w terenie zabudowanym przekraczając dozwoloną prędkość. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za wykroczenie drogowe został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 31 sierpnia.

Okradł seniorkę

Sochaczew

Z mieszkania 71-letniej mieszkanki Sochaczewa nieznany sprawca wyniósł telefon komórkowy samsung oraz odtwarzacz DVD. Złodziej włamał się 1 września do mieszkania seniorki w domu jednorodzinnym wykorzystując jej nieobecność.

Nastolatek z marychą

Sochaczew

Policjanci na ul. Traugutta w trakcie legitymowania 18-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego zauważyli, że zachowuje się on podejrzanie. Po dokładniejszym sprawdzeniu nastolatka ujawnili, że ma przy sobie torebkę foliową z zawartością marihuany. Chłopak poniesie konsekwencje posiadania niedozwolonych środków odurzających.

BN