Strona główna Polityka Chętnych do rad nie brakuje

Chętnych do rad nie brakuje

1291
0
PODZIEL SIĘ

W gminach powiatu sochaczewskiego o 105 mandatów (po 15 miejsc w radzie) ubiega się aż 272 kandydatów. Najwięcej osób startuje w gminie Iłów – 57 kandydatów, a najmniej w gminie Teresin – 21 osób. Aż w 10 okręgach w gminie Teresin pojedynczy kandydaci ubiegają się o mandat radnego. W gminie Sochaczew jest okręgów z jednym kandydatem 4, a po jednym w gminie Brochów i Nowa Sucha. Startujący mogą tam więc dostać nawet jeden głos, który wystarczy im, by znaleźć się w radzie gminy.

 Gmina Brochów – 37 kandydatów

KW Wyborców Piotr Szymański: Krzysztof Mijakowski, Marcin Nawrocki, Robert Karaś, Cezary Gronecki, Grażyna Brych, Mieczysław Grzegorowski, Marek Orliński, Zofia Biernacka, Henryk Rutkowski, Aleksander Kapałka, Iwona Wieczorek, Michał Szymański, Janusz Miecznikowski, Jacek Karaś, Iwona Kopka

KW PiS: Andrzej Przygoda, Tadeusz Kamiński, Aniela Piórkowska

KW Wyborców Monika Wideńska: Monika Wideńska, Elżbieta Sieradzka, Krystyna Fijołek, Marta Przygoda-Stelmach, Marek Jakubowski, Monika Trzcińska, Marianna Bolesta, Krzysztof Jaczyński, Justyna Wilczek, Ewa Stępień, Teresa Stefaniak, Roman Szymański, Krystian Jarema

KW PSL: Kazimierz Stępniak, Wojciech Szynert

KW Wyborców Leszek Jaczyński: Leszek Jaczyński, Jacek Szynert

Gmina Iłów – 57 kandydatów

KW Wyborców Jana Pawła Kraśniewskiego „Jawnie, Sprawnie, Gospodarnie”: Renata Bartosiak, Damian Kopka, Radosław Simiński, Mirosław Kamiński, Radosław Kunz, Mirosława Krysztowiak, Edyta Szymerska, Anna Mikołajczyk, Alicja Stańczak, Michalina Kawala, Hanna Lenartowicz, Tadeusz Lis, Jacek Kucharski, Agnieszka Rolewska, Paweł Wujcik

KW PSL: Irena Izydorczyk, Łukasz Banaszczak, Teresa Jaśkiewicz, Jakub Zientara, Andrzej Wojciechowski, Anna Kornacka-Bartos, Teresa Tomaszewska, Magdalena Kędzierska, Waldemar Karpiński, Przemysław Wasilewski, Grzegorz Banasiak, Andrzej Krakowiak, Waldemar Modrzejewski, Piotr Sikora, Ryszard Zientara

KW Wyborców „Razem dla Gminy”: Mariola Durka, Agnieszka Ludwiczak, Ewa Grzywacz, Łukasz Błaszczyk, Sylwester Kaliński, Józef Kubiak, Ewelina Zielak, Katarzyna Wierzbicka, Jerzy Nowakowski, Andrzej Orliński. Marek Ziółkowski, Sławomir Tomaszewski, Bożena Rolewska, Anna Drabińska

KW Wyborców „Gmina To My”: Joanna Rybicka

KW Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy: Dominika Świerczyńska, Bogumił Zientara, Artur Papierowski, Patryk Lewandowski, Bogumiła Kowalska, Marcin Rybicki, Rafał Durzyński, Magdalena Charazińska, Tomasz Ciołkowski

KW Wyborców Doroty Bernat: Danuta Geras, Dorota Bernat, Jadwiga Lewandowska

Gmina Młodzieszyn – 48 kandydatów

KW Wyborców Moniki Katarzyny Pietrzyk: Marta Zalewska, Marek Ciurzyński, Katarzyna Woźniak, Mirosław Kobierecki, Iwona Adamczyk, Urszula Dudzińska, Artur Bartłoszewski, Włodzimierz Bogucki, Daniel Sikora, Monika Wawrzyńczak, Paweł Sałaciński, Piotr Stelmach

KW Wyborców Tadeusza Przewoźnego: Daniel Żakowski, Karolina Mitrowska, Ewa Osińska, Maria Czerwińska, Kamil Przywoźny, Daniel Gonta, Tomasz Duplicki, Monika Kwiatkowska, Paweł Kopka, Halina Gajewska, Beata Cieślak, Mirosław Winnicki, Mirosława Jagła

KW Wyborców Piotra Orlińskiego: Elżbieta Bryzek, Maria Hryniewiecka, Piotr Orliński, Przemysław Wiśniewski, Karolina Domagała, Krzysztof Kielecki, Damian Panek, Łukasz Piecka

KW PiS: Katarzyna Żakowska, Joanna Kisiołek, Paweł Kozłowski, Sławomir Makowski, Joanna Nowicka

KW Wyborców Bezpartyjni Samorządowy: Karolina Orlińska-Koc, Paweł Domański, Wiesław Samson, Magdalena Kożuchowska, Monika Durau, Krzysztof Smółka, Katarzyna Białecka

KW PSL: Dariusz Sączewa

Gmina Nowa Sucha – 36 kandydatów

KW Wyborców Sochaczewskie Forum Samorządowe: Janusz Lelonek, Marian Bugaj, Martyna Kowalik

KW PSL: Witold Nowak, Dariusz Rumuński, Jadwiga Teresiak, Renata Smyczek, Barbara Kosmalska, Czesław Podrażka, Czesław Kowalski, Kamil Szymański, Katarzyna Kozłowska, Jolanta Buczek, Mariusz Mikulski, Halina Kaczmarczyk, Aldona Potkańska, Anna Wiśniewska, Marcin Kubiak

KW PiS: Krzysztof Pieniążek, Dorota Tybuś, Bożena Buczek, Marlena Kowalska, Michał Brysiak, Ewa Marchewa, Mariola Dawidziuk, Milena Műller

KW Wyborców Antoniew: Łukasz Ziębiński,

KW Wyborców Kowalika Emila: Anna Grzelak, Dariusz Błędowski, Ryszard Bączyński, Zbigniew Baczyński, Andrzej Goreniak, Marek Kaczor, Adam Lusztak, Mirosław Tądera

KW Wyborców Pawła Zbyszyńskiego: Paweł Zbyszyński

Gmina Rybno – 41 kandydatów

KW Wyborców Damiana Jaworskiego: Damian Jaworski, Mariusz Kęska, Arkadiusz Drużny, Bogusława Lenartowicz, Dariusz Felczak, Sylwia Feliga, Sławomir Basiński, Aneta Tomaszewska, Marcin Wróbel, Iwona Brodowska, Tadeusz Widyński, Emil Żakowski, Michał Adamiak, Paweł Gołasiewicz, Anna Sieradzka

KW Wyborców Rybno – Dobro Gminy: Zbigniew Razik, Tomasz Wołek, Andrzej Nowak (62 lata, Złota), Aneta Słomińska, Zuzanna Pawelec, Ewa Stańczewska, Agnieszka Fidrych, Henryka Jędrzejczak, Hanna Jakubiak, Rafał Anasiak, Stanisław Zydlewski, Andrzej Nowak (41 lat, Karolków Rybnowski), Anna Mazgaj, Wojciech Kobylański, Jerzy Tomaszewski

KW PiS: Marek Wawrzyn, Iwona Kawecka, Marian Kiełbasa, Dorota Szatkowska, Kamil Felczak, Grzegorz Kujawa, Mariola Owczarza, Beata Gasik, Maciej Szmidt, Marta Tadeusik, Dariusz Fronczak

 Gmina Sochaczew – 31 kandydatów

KW PSL: Sławomir Zieliński, Zbigniew Grabowski, Mariusz Tempczyk, Andrzej Brodowski, Gabriel Krakowiak, Zdzisław Górecki, Grzegorz Nitek, Dominika Misiak, Czesław Ćwikliński, Janusz Maciejki, Anna Żakowska, Mirosław Nowak, Rita Nagłowska, Wiesław Skóra

KW PiS: Justyna Turkowska, Mariusz Pisarek, Karol Walczak, Oskar Jędrzejczak, Rafał Stobiecki, Monika Łażewska, Jadwiga Dymkowska, Marcin Pływaczewski, Waldemar Florczak, Dorota Borek

KW Wyborców Sochaczewskie Forum Samorządowe: Monika Orlińska, Marzanna Kołucka, Ewelina Stępniak, Magdalena Krajewska

KW Wyborców Nadzieja: Agnieszka Offerczak-Ciura

KW Wyborców Agnieszki Malik: Agnieszka Malik

KW Wyborców „Wieś XXI wieku”: Tomasz Michalak

Gmina Teresin – 21 kandydatów

KW Wyborców Niezależni plus Zdrowie: Lech Kaźmierczak, Katarzyna Klata, Ryszard Śliwiński, Joanna Gałecka, Paweł Wróblewski, Janusz Paradowski, Bogdan Linard, Hubert Konecki, Jerzy Wójcik, Zbigniew Biederka, Jan Mitrowski, Marcin Pietrzak, Danuta Olejnik, Daniel Zdanowski, Małgorzata Matejka

KW Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy: Wojciech Kononowicz, Piotr Gręda

KW Wyborców Kukiz’15: Wojciech Chojnacki, Mariusz Bryński

KW Wyborców Przemysław Kopiec: Przemysław Kopiec

oprac. Bogumiła Nowak

Fot. Archiwum

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWspomogą potrzebujących
Następny artykułOZE z poślizgiem