Strona główna Sochaczew miasto Kto chce zostać radnym

Kto chce zostać radnym

469
0
PODZIEL SIĘ

21 października, odbędą się wybory samorządowe. W Sochaczewie o mandat radnego powalczy 111 osób, które wystartują z list wyborczych czterech komitetów.

Znamy już nazwiska osób, które w najbliższych wyborach samorządowych powalczą o mandaty Rady Miejskiej w Sochaczewie. W sumie o 21 miejsc w radzie ubiega się 111 osób, które wystartują z czterech komitetów wyborczych: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Sochaczewskie Forum Samorządowe, Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy.

Dodajmy, że najstarszy kandydat do Rady Miejskiej ma 78 lat a najmłodszy 25 lat.

Okręg nr 1

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość: 1. Sylwester   Kaczmarek 2. Selena Majcher, 3. Zofia Łempicka, 4. Magdalena Franaszek-Niewiadomska, 5. Sylwester Ornafa, 6. Waldemar Kowaluk, 7. Piotr Papierowski,   8. Krzysztof Zając.

Komitet Wyborczy Wyborców Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Krystyna Dybiec, 2. Marek Kosieradzki, 3. Jan Buczek, 4. Beata Maciejewska, 5. Mirosława Czerniachowska, 6. Henryk Bryła, 7. Kamila Kłos, 8. Jakub Wojewoda.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska: 1. Jolanta Kulpa-Szczepaniak, 2. Agnieszka Adamska, 3. Jacek Targaszewski, 4. Marta Łukasiak, 5. Kamil Wróblewski, 6. Krzysztof Bińkowski.

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy: 1. Adam Kloch,   2. Andrzej Kuśmirek, 3. Danuta Walczuk, 4. Zbigniew Przybyłek, 5. Elżbieta Przepiórkowska, 6. Marek Pokora, 7. Beata Mikulska, 8. Zbigniew Smus.

Okręg nr 2

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Arkadiusz Karaś, 2. Agnieszka Karpińska, 3. Zbigniew Tempczyk, 4. Beata Kołodziejczyk, 5. Renata Strug, 6. Krzysztof Przydatek, 7. Martyna Reszczyńska.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Magdalena Zborowska, 2. Henryka Cieślak, 3. Magdalena Sikora, 4. Jolanta   Kawczyńska, 5. Ryszard Nowakowski, 6. Andrzej Grzybowski, 7. Sylwester Zdzieszyński.

KKW Koalicja Obywatelska: 1. Jacek Krzemiński, 2. Tadeusz Nawalaniec, 3. Katarzyna Orłowska, 4. Maria Zielska, 5. Piotr Gaik.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: 1. Robert Błaszczyk. 2. Beata Lewandowska, 3. Barbara Kacprzak, 4. Tadeusz Jaworski, 5. Beata Winnicka, 6. Waldemar   Szafrański, 7. Łukasz Gralak.

Okręg nr 3

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Piotr Pętlak, 2. Sławomir Dorywalski, 3. Henryk Fortuna, 4. Alicja Pawlak, 5. Adriana Łabęda, 6. Bartłomiej Brzeziński, 7. Grażyna Szcześniak.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Kamila Gołaszewska-Kotlarz, 2. Marek Księżak, 3. Jerzy Michalak, 4. Elżbieta Jakubiak, 5. Urszula Mergner, 6. Andrzej Przybylski, 7. Zbigniew Madej.

KKW Koalicja Obywatelska: 1. Alicja Korkosz, 2. Marian Partyka, 3. Marcin Kubiszewski, 4. Marianna Zawadzka, 5. Anita Nowak, 6. Sylwia Wołczyńska, 7. Zbigniew Warzecha.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: 1. Zofia Denisiewicz, 2. Łukasz Popowski, 3. Teresa Zawisza-Chlebowska, 4. Mariusz Kacprzak, 5. Sylwia Hałas-Szyling, 6. Krzysztof Buczyński, 7. Beata Musiejewska.

Okręg nr 4

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Robert Repsz, 2. Renata Sokołowska, 3. Urszula   Opasiak, 4. Marcin Lewandowski, 5. Eryk   Jędrzejczak, 6. Mariala Kozłowska, 7. Dominik Jażdżyk.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Edward Stasiak, 2. Marcin Cichocki, 3. Halina Kuzińska, 4. Aniela Bryłowska, 5. Grzegorz Mikulski, 6. Agnieszka Wasilewska, 7. Marcin Niemiec.

KKW Koalicja Obywatelska: 1. Janusz Bąbała, 2. Łukasz Dąbrowski, 3. Edyta Nowak, 4. Krzysztof Dmoch, 5. Sylwia Koźlicka, 6. Bożena Łukasiak.

KW Bezpartyjni Samorządowcy: 1. Grażyna Czubacka, 2. Andrzej Gąsiorowski, 3. Teresa Lutyńska, 4. Witold Antuszewicz, 5. Justyna Ostrowska, 6. Krzysztof Kubik, 7. Marek Gołkowski.

Natomiast o tym, kto w najbliższych wyborach samorządowych powalczy o mandat radnego powiatowego poinformujemy w następnym wydaniu Expressu Sochaczewskiego.

Jerzy Szostak

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzybędzie Paderewski
Następny artykułBój o uliczki