Strona główna Powiat Kandydaci do Rady Powiatu

Kandydaci do Rady Powiatu

2995
0
PODZIEL SIĘ

Znamy już nazwiska osób, które 21 października będą ubiegać się o 21 mandatów w nowej radzie powiatu sochaczewskiego. Ubiega się o nie 149 kandydatów zgłoszonych przez siedem komitetów wyborczych.

Okręg nr 1

Gminy: Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Rybno

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Bożena Samson, 2. Wanda Dragan, 3. Zofia Miszczak, 4. Stanisław Bogdański, 5. Łukasz Szymański, 6. Sebastian   Lachowicz, 7. Anna Orlińska.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Andrzej Grabarek, 2. Joanna Kamińska, 3. Anna Sobieraj, 4. Remigiusz Szafrański, 5. Filip Kopka, 6. Monika Gadzińska, 7. Emil Ulicki.

KWW Niezależni Plus Zdrowie: 1. Gabriela Duplicka, 2. Martyna Sawicka, 3. Piotr Przedlacki, 4. Aleksandra Starus, 5. Mariusz Cieśniewski.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe: 1. Aneta   Roskosz, 2. Bogdan Dobrzyński, 3. Albert Szułczyński, 4. Przemysław   Nowacki, 5. Magdalena Biernat, 6. Monika Szymańska, 7. Piotr Orliński.

Okręg nr 2

Gminy: Nowa Sucha, Sochaczew

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Sylwester Lewandowski, 2. Mirosław Jelonek, 3. Anna Pich, 4. Elżbieta Kubiak, 5. Izabela Nowacka, 6. Krzysztof Zieliński.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Tadeusz Głuchowski, 2. Czesław Chodakowski, 3. Alicja Chłystek, 4. Sylwia Fiedler, 5. Katarzyna Młynarczyk, 6. Grzegorz Charaziński.

KWW Niezależni Plus Zdrowie: 1. Katarzyna Mechecka,   2. Stefan Grefkowicz, 3. Łukasz Błaszczyk, 4. Sławomir Grzelak, 5. Jolanta Linard.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe: 1. Wojciech Ćwikliński, 2. Bogdan   Jakubowski, 3. Zofia   Matuszewska, 4. Robert Gajda, 5. Hanna   Górecka, 6. Elżbieta Sławek.

Okręg nr 3

Miasto Sochaczew

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Jolanta Gonta, 2. Anna Ulicka, 3. Andrzej Kierzkowski, 4. Artur Komorowski, 5. Włodzimierz Gerasik, 6. Mateusz Trawiński, 7. Piotr Milczarek, 8. Stanisława Radkowska, 9. Jadwiga Sikorska, 10. Jacek Spilaszek, 11. Dariusz Miłkowski.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Marek Fergiński, 2. Józef Chocian, 3. Agata Kalińska, 4. Dariusz Dobrowolski, 5. Radosław Kwiatkowski, 6. Mieczysław Głuchowski, 7. Krzysztof Werłaty, 8. Beata Domańska, 9. Maria Sadowska, 10. Daniel Janiak, 11. Teresa Michałowska.

KKW Koalicja Obywatelska: 1. Dariusz Zielski, 2. Jadwiga Sobala, 3. Jakub Brodowski, 4. Renata Kalińska, 5. Kamil Białas, 6. Arleta Gaik, 7. Janusz Szczepaniak, 8. Katarzyna Krzemińska, 9. Ewa Bąbała, 10. Małgorzata Dmoch, 11. Arkadiusz Kapel.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe: 1. Jerzy Krupa, 2. Tomasz Sołdaczuk, 3. Jerzy Kaczor, 4. Tomasz Flakowski, 5. Iwona Szlaga, 6. Piotr Krysiak, 7. Bogusława Cieślak, 8. Martyna Bajurska, 9. Żaneta Kowalska, 10. Michał Zdzieszyński, 11. Radosław Konieczny.

KWW Niezależni Plus Zdrowie: 1. August Rutkowski, 2. Jolanta Popiołek, 3. Tomasz Obrączka, 4. Joanna Szymańska, 5. Andrzej Skupiński, 6. Grzegorz Łopian, 7. Karolina Cieślak, 8. Janina Szygalska, 9. Roman Jagodziński, 10. Maria Olędzka.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: 1. Jerzy Żelichowski, 2. Bogumił Czubacki, 3. Agnieszka Piątkiewicz, 4. Izabella Szajnwald, 5. Zdzisław Chlebowski, 6. Marzena Kaniewska, 7. Waldemar Duda, 8. Grażyna Świątek, 9. Tomasz Wątor, 10. Izabela Przepiórkowska, 11. Tomasz Ertman.

KWW Kukiz’15: 1. Jacek Chojnacki, 2. Łukasz Filipek, 3. Kamila Wiśniewska, 4. Karolina Sajdak, 5. Artur Mergner, 6. Andrzej Lenart, 7. Katarzyna Mitrowska.

Okręg nr 4

Gmina Teresin

KW Prawo i Sprawiedliwość: 1. Aneta Sowińska, 2. Paweł Kalwarczyk, 3. Ewa Dębska, 4. Marcin Odolczyk, 5. Andrzej Kiljański.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe: 1. Tadeusz Koryś, 2. Halina Zielska, 3. Katarzyna Wychowaniec, 4. Artur Albinowski, 5. Damian Tymorek.

KWW Sochaczewskie Forum Samorządowe: 1. Ewa Odolczyk, 2. Katarzyna Tarnowska, 3. Marek Guzik, 4. Sławomir Małecki, 5. Tadeusz Olechowski.

KKW Koalicja Obywatelska: 1. Paweł Przedpełski, 2. Natalia Gąsiorowska-Zaperty, 3. Barbara Wojtczak, 4. Szymon Klata, 5. Ewelina Kaliniecka.

KWW Niezależni Plus Zdrowie: 1. Jan Łopata, 2. Antonina Gigier, 3. Agnieszka Ptaszkiewicz, 4. Jarosław Żejmo, 5. Marek Jaworski.

KWW Bezpartyjni Samorządowcy: 1. Jacek Haber, 2. Iwona Gręda, 3. Rafał Gołębiewski.

Jerzy Szostak