Strona główna Sport JUBILEUSZOWY PUCHAROWY MEMORIAŁ

JUBILEUSZOWY PUCHAROWY MEMORIAŁ

489
0
PODZIEL SIĘ

W sobotę hala sportowa SP4 gościła uczestników X Memoriału Tadeusza Naskręta. Zawody mają rangę Międzynarodowego Otwartego Pucharu Polski Juniorek i Juniorów.

W tym roku do Sochaczewa przyjechały 53 zawodniczki oraz 100 zawodników. Niestety w tym gronie po raz kolejny zabrakło reprezentantów naszego miasta i fakt ten może dziwić, gdyż w Sochaczewie prężnie działają trzy kluby judo.

Medaliści Pucharu Polski

Juniorki

44kg

1.Natalia Stokłosa (Kokoro Łódź)

2.Anastasia Sykish (Nadvirna, Ukraina)

3.Nada Alweqedi (Truso Elbląg)

48kg

1.Aleksandra Polkowska (Kontra Mińsk Mazowiecki)

2.Izabela Olejnik (Akademia Judo Poznań)

3.Weronika Strycz (Arashi Łódź)

52kg

1.Monika Olejnik (Akademia Judo Poznań)

2.Alla Beheba (Nadvirna, Ukraina)

3.Aleksandra Janeczko (Arcus Warszawa), Klaudia Wróblewska (Start Radom)

57kg

1.Łucja Obal (Halinów Team)

2.Zuzanna Łogożna (Polonia Rybnik)

3.Joanna Janeczko (Arcus Warszawa), Joanna Ropińska (Yawara Warszawa)

63 kg

1.Agata Szafran (Akademia Judo Poznań)

2.Michalina Skipiała (Czarni Bytom)

3.Magdalena Jarkowska (Kokoro Łódź), Agata Pałka (Olimp Nowa Sól)

70kg

1.Rozalia Martynów (Olimp Nowa Sól)

2.Karolina Hulin (AZS AWF Katowice)

3.Karolina Głogowska (Czarni Bytom), Konstancja Perajska (Narew Łapy)

78kg

1.Aleksandra Gaj (Czarni Bytom)

2.Oliwia Woźniczka (Juvenia Wrocław)

3.Kaja Orzechowska (Budowlani Sosnowiec)

+78kg

1.Kinga Wolszczak (Śląsk Wrocław)

2.Wiktoria Lis (Budowlani Sosnowiec)

3.Alicja Sokołowska (Yuko Józefów)

Juniorzy

55 kg

1.Hubert Pieczyński (KJ AZS Opole)

2.Maciej Rombel (ASzWoj Warszawa)

3.Dawid Hypta (Juvenia Wrocław), Kacper Słowikowski (Truso Elbląg)

60kg

1.Samir Sariyev (Azerbejdżan)

2.Szymon Śmiegiel (Szubinianka Szubin)

3.Danił Kosinikow (Białoruś), Konrad Wójcik (Spartakus Lublin)

66kg

1.Igor Matusiak (Yuko Józefów)

2.Abbas Abasov (Azerbejdżan)

3.Filip Kocima (AZS AWF Katowice), Krzysztof Kozak (MOSiR Bochnia)

73kg

1.Rashid Mammadaliyev (Azerbejdżan)

2.Mateusz Salisz (AZS AWF Katowice)

3.Wojciehc Bukojemski (Praskie Centrum Sportu), Mykhaylo Svidrak (Nadvirna, Ukraina)

81kg

1.Michał Kos (Gwardia Warszawa)

2.Karol Jewtuch (Olimpia Poznań)

3.Daniel Krempeć (Millenium Rzeszów), Patryk Leśniak (Gwardia Łódź)

90kg

1.Mateusz Bolimowski (Wojownik Skierniewice)

2.Kacper Kubiak (Akademia Judo Poznań)

3.Michał Jackiewicz (AszWoj Warszawa), Konrad Jewtuch (Olimpia Poznań)

100kg

1.Mateusz Szewczyk (Czarni Bytom)

2.Albert Sowa (AszWoj Warszawa)

3.Michał Michałkiewicz (Koch Szczecin)

+100kg

1.Wojciech Kordyalik (Śląsk Wrocław)

2.Wiktor Mazurczak (Żak Kielce)

3.Michał Pietras (Arashi Łódź), Oleg Rydyszin (Białoruś)

Tomasz Ertman

Fot. Krzysztof Lewandowski

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPogonili Czarnych
Następny artykułDo Warszawy trolejbusem