Strona główna Sochaczew miasto Zmiany w rozkładzie ZKM

Zmiany w rozkładzie ZKM

874
0
PODZIEL SIĘ

SOCHACZEW Zakład Komunikacji miejskiej informuje, że ze względu na poważne utrudnienia techniczne dla komunikacji miejskiej, związane z aktualnym objazdem ulicami Piaszczystą i Przylasek, dojazd i powrót na cmentarz odbywał się będzie drogami utwardzonymi od strony Feliksowa linią nr 4, która nie będzie dochodziła do przystanku Chodaków Okrąglak. Wykonywany dotychczas w dni świąteczne kurs linią nr 6 zostaje zawieszony.

Od dnia 6 sierpnia 2018 r. w dni robocze autobusy będą kursowały według następującego rozkładu: Energomontaż – Cmentarz 7.55, 12.55, 15.10. Natomiast powrót z cmentarza do Energomontażu   zaplanowano na: 9.30, 14.10, 16.30. z kolei w dni świąteczne autobusy będą kursowały: Energomontaż – Cmentarz: 6.20, 10.29 oraz 15.55 a Cmentarz – Energomontaż: 7.40, 12.22 oraz 17.30. Dodajmy, że rozkład obowiązuje do zakończenia remontu ul. Trojanowskiej.

Ale to nie koniec zmian w rozkładzie jazdy autobusów ZKM. Od   3 sierpnia w związku ze zmianą organizacji ruchu (zamknięcie ul. Księcia Janusza) i utrudnieniami technicznymi autobusy kursują ul. Księcia Ziemowita z pominięciem przystanku Traugutta LO. Dotyczy to również linii 3 i 3A, które nie będą już przebiegały przez ul. Łuszczewskich.

Autobusy kursujące do Energomontażu i z powrotem nie będą zajeżdżać na stację PKP, tylko zatrzymają się na ul. Towarowej. Na stację PKP zajadą tylko te autobusy, które mają tam koniec i początek trasy.

Szczegóły zmian są dostępne na stronie: zkm.sochaczew.pl

dot