Zatrzymany za posiadanie narkotyków. Grozi mu wysoki wyrok

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Sochaczewa u którego podczas interwencji znaleziono narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do interwencji doszło pod koniec zeszłego tygodnia. W nocy mundurowi zostali wezwani na ulicę Fabryczną do 30 – letniego pijanego i awanturującego się mężczyzny.

W chwili przyjazdu patrolu, sochaczewianin już spał, lecz policjanci zauważyli na jego biurku torebkę z marihuaną. Wyrwany ze snu mężczyzna był kompletnie zaskoczony obecnością policji. Podczas przeszukania jego pokoju znaleziono kolejne torebki torebki z zielonym suszem i amfetaminą. Dodatkowo mundurowi znaleźli wagę elektroniczną, nasiona konopi i kilkaset złotych.

30 – latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że ma ponad 2,5 promila. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz