Ukradł kartę płatnicza i dokonał wielu transakcji!

Policjanci z Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego zatrzymali sprawcę kradzież karty bankomatowej. Mężczyzna dokonał nią wielu transakcji. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W połowie czerwca policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży karty bankomatowej. Ustalono, że sprawca dokonał nią wielu płatności zbliżeniowych, nie tylko na terenie Sochaczewa, ale także w Łodzi. Zaraz po stwierdzeniu braku karty, właściciel ją zastrzegł.

W zatrzymanie sprawcy zaangażowali się policjanci z Referatu Operacyjno – Rozpoznawczego. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży karty jest 63 – letni łodzianin. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek na terenie Łodzi i doprowadzony do sochaczewskiej komendy.

Policjanci przedstawili mu łącznie 25 zarzutów. Pierwszy dotyczył kradzieży karty bankomatowej, natomiast pozostałe 24 zarzuty dotyczą kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz