Strona główna Wyszogród Remonty na finiszu

Remonty na finiszu

734
0
PODZIEL SIĘ

Wysokie temperatury nie zwalniają w gminie Wyszogród tempa prac budowlanych. Za około dwa tygodnie zamknięte zostaną wakacyjne remonty w szkołach w Wyszogrodzie oraz w placówkach gminnych.

Nie będzie to oczywiście spełnienie wszystkich potrzeb. Tych, jak sygnalizowali dyrektorzy szkół pod koniec czerwca, jest całe multum.

– Będziemy realizować remonty i naprawy w szkołach w miarę możliwości budżetowych – zapewniał wtedy Jan Boszko, burmistrz Wyszogrodu.

Dyrektorzy szkół przy tym zaznaczali, że nowa reforma oświaty spowodowała, że przybyło zadań remontowych w ich placówkach, gdyż konieczne stało się dostosowanie obiektów do nowych zadań,

Na finiszu są też prace modernizacyjne na drogach w Rakowie i Słominie. Robotnicy wykańczają pobocza i porządkują. To spore zadania i bardzo potrzebne. Odcinki w sumie mają ponad 2 kilometry.

– Co prawda upał jest nieznośny, ale wykonawcy starają się dotrzymać terminu. Pod koniec wakacji będzie odbiór techniczny – mówi Anna Kossakowska, sekretarz Urzędu Gminy i Miasta Wyszogród.

BN