Strona główna Czas wolny Pożegnają lato w Wyszogrodzie

Pożegnają lato w Wyszogrodzie

1096
0
PODZIEL SIĘ

Po czerwcowych Dniach Wisły wyszogrodzian czeka kolejna duża impreza. 2 września w Amfiteatrze odbędzie się „Nadwiślańskie Pożegnanie Lata”. Organizatorzy zapowiadają masę atrakcji.

Już o godzinie 16.00 wystąpi Mirek Deredas jako polski Elvis Presley. Po nim o 17.00 Victory Cover Bank. Natomiast o 18.00 seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaproszą do tańca w kręgu. Tuż po nich mocne uderzenie, czyli Kraina Bębnów & Miczos Drums. O godzinie 19.00 koncert Pawła „Koli” Kołodziejskiego.
Od godziny 15.00 na nabrzeżu wiślanym spotkanie „Drogowskaz po zdrowie”, realizowane w ramach grantu z Lokalnej Grupy Działania. W nim badania i konsultacje fizjoterapeutyczne, konsultacje z trenerem personalnym, z instruktorem nordic walking, z dietetykiem i psychologiem sportu oraz testy motoryczne. Nie zabraknie też prezentacji multimedialnej na temat zdrowego odżywiania się.
Dla najmłodszych, do 7 roku życia – Bieg Krasnala z nagrodami.
Organizatorami są Gmina i Miasto Wyszogród wraz z Samorządem Województwa Mazowieckiego, Centrum Kultury Wisła oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wyszogrodzie. Patronat honorowy nad imprezą burmistrza Jana Boszko.

BN