Strona główna Młodzieszyn Place zabaw już gotowe

Place zabaw już gotowe

702
0
PODZIEL SIĘ

Dzieci z Gminy Młodzieszyn mogą już korzystać z nowo wybudowanych placów zabaw w Kamionie i Janowie. Gmina Młodzieszyn na doposażenie placów zabaw otrzymała dofinansowanie w kwocie 20 000 zł z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2018″ na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu Mazowsza”.

„Doposażenie placu zabaw dla dzieci w miejscowości Kamion” – całkowita wartość zadania wynosi 34 378,50 złotych brutto; „Doposażenie placu zabaw dla dzieci w miejscowości Janów” – całkowita wartość zadania wynosi 37 619,55 złotych brutto.

Place zabaw powstały na terenach przyszkolnych, tworząc bazę rekreacyjną dla dzieci. W skład wyposażenia wchodzą huśtawki, bujaki, karuzele i urządzenia linarne, posadowione na podłożu piaskowym lub trawiastym.

Cieszymy się niezmiernie, że inwestycję udało się szybko zrealizować. Mamy nadzieję, że place zabaw będą służyły długo, a dzieci będą mogły wspaniale się bawić i miło spędzać wolny czas.

Rodziców i opiekunów prosimy o zapoznanie się z regulaminami placów zabaw oraz ich przestrzeganie.

UG  Młodzieszyn