Strona główna Sport Ostatni sparing Bzury

Ostatni sparing Bzury

772
0

W swoim ostatnim meczu przed rozpoczęciem rozgrywek Bzura Chodaków wygrała 3:1 (2:1) z beniaminkiem Warszawskiej Klasy A – Tajfunem Brochów.

Pierwsze pół godziny było wyrównane, zakończyło się jednak golem strzelonym dla biało-zielonych przez Jarosława Stencla. Odpowiedź Tajfuna była natychmiastowa. Mateusz Stefaniak pokonał bramkarza Bzury i na tablicy wyników wyświetlił się remis.

Chodakowianie z uporem dążyli do zmiany rezultatu. Gol Adama Żółtowskiego w czterdziestej minucie ponownie dał Bzurze prowadzenie. Gospodarze mogli jeszcze przed przerwą strzelić kolejnego gola. Niestety nie wykorzystali rzutu karnego. W drugiej połowie niewiele się na boisku działo, a wynik ustalił Kobierecki w siedemdziesiątej siódmej minucie spotkania.

Swój pierwszy ligowy mecz po rocznym niebycie Bzura Chodaków rozegra w niedzielę 26 sierpnia o godzinie 17.00. Rywal będzie bardzo groźny. Do Chodakowa przyjadą Błękitni Gąbin.