Strona główna Kronika kryminalna Kronika policyjna

Kronika policyjna

827
0
PODZIEL SIĘ

Pijana schwytana

MOKAS Podczas kontroli drogowej w Mokasie policjanci zatrzymali 42-letnią mieszkankę Sochaczewa, która kierowała renault, mając prawie promil alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło 30 lipca.

 Mocno go suszyło

SOCHACZEW W poniedziałek, 30 lipca, po godzinie 23.00 na stacji benzynowej przy ulicy Warszawskiej w Sochaczewie nieznany mężczyzna dokonał kradzieży trzech piw i uciekł ze stacji. Wezwany na miejsce patrol policji po kilku minutach ujawnił sprawcę kradzieży. Piwa wróciły na miejsce, a mężczyzna został ukarany mandatem.

Daleko nie zajechał

TERESIN O dużym pechu może mówić 35-letni obywatel Ukrainy, mieszkaniec Teresina. Nie dość, że próbował kierować peugeotem, mając ponad pół promila alkoholu w organizmie, to na dodatek doprowadził do zderzenia ze skodą fabią. Sprawca wypadku został zatrzymany i na dodatek stracił   prawo jazdy. Do zatrzymania doszło 2 sierpnia.

 Złapali złodzieja

SOCHACZEW Policjanci w supermarkecie przy Al. 600-lecia w Sochaczewie zatrzymali 3 sierpnia mężczyznę, który dokonał kradzieży sklepowej. Sprawcę ukarano mandatem, a podczas kontroli osobistej znaleziono przy nim prawo jazdy, którym się posługiwał pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdu.

Wykopał pociski

OKOPY W miejscowości Okopy jeden z mieszkańców podczas wykonywania prac ziemnych znalazł pociski artyleryjskie z okresu II Wojny Światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone przez policję, a następnie zabrane przez jednostkę minersko-pirotechniczną. Zdarzenie miało miejsce 3 sierpnia.

 Ujęli pijanego kierowcę

KOŻUSZKI PARCEL Na stacji benzynowej w miejscowości Kożuszki Parcel w sobotę, 4 sierpnia, doszło do obywatelskiego zatrzymania. Jak poinformowano nas w KPP Sochaczew, jeden z klientów stacji zatrzymał nietrzeźwego obywatela Ukrainy, gdy ten próbował odjechać samochodem. Przybyły na miejsce patrol policji zbadał zatrzymanego i okazało się, że miał on 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dachowanie w rowie

ĆMISZEW W niedzielę, 5 sierpnia, w miejscowości Ćmiszew 20-letni mieszkaniec Warszawy kierując hondą, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego na łuku drogi wypadł z niej, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Kierujący w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala w Warszawie.

opr. atu

 

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWydobyli kolejne skarby
Następny artykułWyruszyli pątnicy