Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

924
0
PODZIEL SIĘ

Darmowe tankowanie

Sochaczew

Policja poszukuje kierowcy fiata seicento, który   w poniedziałek, 13 sierpnia na stacji paliw przy ul. Żyrardowskiej zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając opłaty.

Uwaga na kieszonkowców

Żelazowa Wola

Oficer dyżurny KPP w Sochaczewie został powiadomiony 64- letnią kobietę, że nieznany sprawca ukradł z jej torebki dowód osobisty i telefon komórkowy. Do kradzieży doszło 13 sierpnia w Żelazowej Woli.

Odjechał rowerem

Sochaczew

Nieznany sprawca ukradł rower trekkingowy na szkodę mieszkańca Sochaczewa. Kradzież miała miejsce 14 sierpnia na ul. Licealnej.

Kosztowny olej

Sochaczew

Ochrona sklepu jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia zatrzymał złodzieja, który próbował ukraść olej. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawce mandatem. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia.

Ciężka stopa

Rybno

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia w Rybnie.

Znikająca tablica

Sochaczew

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił policję, że nieznany sprawca ukradł tylną tablicę rejestracyjną z jego fiata punto. Do kradzieży doszło 15 sierpnia na parkingu osiedlowym przy ul. Reymonta.

Nie zdążył zaparzyć

Sochaczew

Policjanci nałożyli mandat na mężczyznę, który w jednym ze sklepów przy ulicy Pokoju ukradł kawę. Do interwencji doszło 16 sierpnia.

Czołówka z suzuki

Żdżarów

W piątek, 17 sierpnia, 21-letnia mieszkanka gminy Nowa Sucha kierując fiatem pandą nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym suzuki. Do kolizji doszło w Żdżarowie.

Buchnął komórkę

Sochaczew

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy 35-letniej mieszkance Sochaczewa miasta. Do zdarzenia doszło 17 sierpnia na ul. Kochanowskiego.

Już nie popalą

Helnka

W sobotę, 18 sierpnia, policjanci zatrzymali dwoje młodych mieszkanców Sochaczewa, którzy posiadali przy sobie narkotyki. U 23-latka znaleziono torebkę z amfetaminą, a przy 19-latce torebkę z marihuaną. Za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w Helence.

Pijany tatuś

Sochaczew

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy ojciec opiekuje się swoim synem. Na miejscu okazało się, że 46-letni mieszkaniec Sochaczewa, który miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie ma pod opieką swojego 6-letniego synka. Dziecko przekazano pod opiekę matki. Do interwencji doszło 18 sierpnia na ul. Bojowników.

Zaatakował witrynę

Sochaczew

Policja poszukuje wandala, który uszkodził witrynę sklepową i trzech aluminiowych ram. Do zdarzenia doszło 19 sierpnia na ul. 15 Sierpnia.

Zabrali dowód

Kuznocin

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od audi z powodu pękniętej szyby czołowej. Do kontroli doszło 19 sierpnia w Kuznocinie.

opr. es

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZwrot towaru
Następny artykułStwórzmy rodzinę zastępczą