Strona główna Sochaczew miasto Kolejne ulice zamknięte z powodu remontów

Kolejne ulice zamknięte z powodu remontów

1096
0
PODZIEL SIĘ

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie informuje, iż z uwagi na rozpoczynające się prace w ramach II etapu przebudowy dróg powiatowych – ul. Towarowej, ul. Sienkiewicza i ul. Księcia Janusza, wprowadzona zostaje kolejna czasowa organizacja ruchu na wymienionych ulicach.

Tym razem, wyłączona z ruchu zostanie cała ul. Księcia Janusza, ponadto część ul. Henryka Sienkiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika do skrzyżowania z ul. Księcia Janusza. Zamknięty dla ruchu pozostaje odcinek ul. Towarowej tj. od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Łuszczewskich.

Na czas realizacji prac dojazd do dworca PKP od ul. M. J. Piłsudskiego, Żyrardowskiej, będzie odbywał się zjazdem z ronda im. Lecha Kaczyńskiego w ul. Botaniczną, a następnie otwartym dwukierunkowym odcinkiem ul. Sienkiewicza do dworca.

Dodajmy również, iż dla osób jadących od ul. Okrzei w kierunku stacji kolejowej wyznaczony jest objazd ulicami: Kopernika, Łuszczewskich, Towarową, Botaniczną i Sienkiewicza (dwukierunkowa).

Informujemy także, że przystanki autobusowe dla korzystających z komunikacji PKS nadal znajdują się na ul. Botanicznej – równolegle do wiaduktu, na odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do torów kolejowych. Przystanki MZK zostaną zlokalizowane dodatkowo na ul. Towarowej.

Przypominamy jednocześnie, że z uwagi na prowadzoną inwestycję miejską, wyłączona z ruchu jest ul. Licealna. W poniedziałek, 13 sierpnia zamknięte zostało skrzyżowanie tej ulicy z ul. 15 Sierpnia i Traugutta. Chcący przemieścić się z dzielnicy Boryszew do centrum Sochaczewa i odwrotnie mogą przejechać ulicami – Wojska Polskiego (przejezdne będzie skrzyżowanie tej ulicy z Licealną) i Ziemowita.

Roboty drogowe wymusiły także zmiany w kursowaniu autobusów. Podajemy je w specjalnym komunikacie ZKM.

sochaczew.pl