Abstrakcja opozycji

Na antyrządowe protesty chodzą dziś jedynie beneficjenci patologicznego układu III RP, nadzwyczajna kasta, feministki i garstka obłąkanych lewaków. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie demonstrował tylko po to, aby Schetyna wrócił do Urzędu Rady Ministrów, Gersdorf do Sądu Najwyższego, a Lis do TVP. Okrągłostołowe elity oczekują od Polaków poparcia, niczego im w zamian nie oferując. Nie doczekają się.

Totalna opozycja jest dziś w czarnej d… Bierze się to głównie stąd, że obóz liberalny cechuje pogarda dla zwykłych ludzi. Platforma w czasie swoich ośmioletnich rządów zraziła do siebie wiele środowisk: rolników, drobnych przedsiębiorców, emerytów, kibiców itd. Nie potrafiła i nadal nie potrafi słuchać ludzi i rozmawiać z nimi tak, żeby ich nie obrażać i nie okłamywać.

Dzisiaj zdecydowana większość Polaków myśli sobie w ten sposób: gospodarka ma się dobrze, w kraju jest bezpiecznie, bezrobocie niskie, zaś rząd wprowadza ważne reformy społeczne, które obejmują coraz więcej osób, tak, by im się poprawił byt.

A tu jacyś nienawistnicy uprawiają abstrakcję, wrzeszcząc coś o łamaniu konstytucji i wolnych sądach, zaś ich programem i zasadniczym celem jest zniszczenie PiS-u i powrót na stołki.

Niech się bujają!

Radosław Rzepka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz