Zostały dwa dni, by się zapisać na Marsz Nordic Walking

MOSiR, burmistrz miasta i Klub Maratończyka „Aktywni” zapraszają do udziału w II Sochaczewskim Marszu Nordic Walking! Zbiórka na placu Kościuszki 4 sierpnia o 9.30, a start punktualnie o 10.00. W tym roku trasa liczy 11,4 km i biegnie z centrum miasta przez Chodaków, tamtejszy stadion MOSiR, dalej przez Żuków i Karwowo do centrum.

Zapisy chętnych trwają do 29 lipca do godz. 10.00. Dla każdego uczestnika, który zmieści się w tym terminie, będzie certyfikat oraz pamiątkowa koszulka od organizatorów. Oczywiście spóźnialscy mogą przyjść bezpośrednio na start, w dniu imprezy, ale nie będą mieć gwarancji, że otrzymają pakiet startowy. Formularz zgłoszeniowy i regulamin marszu dostępne są na stronie www.mosir.sochaczew.pl oraz w sekretariacie MOSiR. Zgłoszenia można wysyłać na adres mosir@mosir.sochaczew.pl lub składać osobiście w sekretariacie MOSiR (ul. Olimpijska 3, parter, budynek pływalni).

Biuro imprezy czynne będzie od 9.30 i tam osoby zapisane odbierają koszulki i akredytacje. O 9.40 zaplanowano instruktaż dotyczący techniki marszu Nordic Walking, a o tym jak bezpiecznie przejść całą trasę opowiedzą doświadczeni chodziarze z KM Aktywni.

Opis trasy: start z placu Kościuszki, skręt w w ulicę Staszica, następnie prosto przez skrzyżowanie z al. 600-lecia w ul. Trojanowską, skręt w lewo w ul. Łąkową przechodzącą w ul. Młynarską, skręt w prawo w ul. Grunwaldzką, następnie w lewo w ul. Hotelową i prosto przez ulicę Chopina w pasaż Duplickiego. Tam postój na terenie stadionu MOSiR. Powrót do centrum miasta zaplanowano przez pasaż Duplickiego, ul. Chodakowską, a na jej końcu uczestnicy przejdą prosto przez rondo w ulicę Mostową, następnie ul. Brukową do skrzyżowania w Żukowie, tam skręt w lewo w ul. Harcerską przechodzącą w ul. Gawłowską, skręcą w lewo na kładkę nad Bzurą, za nią skręcą w prawo w ul. Staszica i tak dotrą do placu Kościuszki.

sochaczew.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz