V kolumna w akcji

No to chyba już wszyscy mamy jasność, w czyim interesie działają tzw. polskie elity. Sędzia Gersdorf pojechała do Niemiec, aby się poskarżyć na Polskę, że demokratycznie wybrane władze nie chcą już jej na stanowisku pierwszej prezes SN. Powtarzam demokratyczna władza, ponieważ PiS wygrało wybory w czasach, gdy cała władza była w rękach przeciwników politycznych.

Zachowanie sędzi Gersdorf to zwykły skandal i żenada. Osoba o tej pozycji powinna szanować, jeśli już nie siebie, to przynajmniej urząd, który przez wiele lat piastowała. Tymczasem tym ruchem jasno pokazała, czyje interesy chce reprezentować. I dlaczego, podróże te odbywają się na koszt podatnika?

Kolejny skandal miał miejsce pod sejmem, gdzie tłum rozszalałych komuchów i esbeków, dziś nazywających siebie „Obywatelami RP”, rzucił się nienawistnie na Kornela Morawieckiego. Okrzyki „będziesz siedział” czy „precz z komuną” kierowane pod adresem Morawieckiego, tak naprawdę dotyczą tej dziczy, która w latach komuny dręczyła i torturowała Morawieckiego. A w przerwach protestu „Obywatele” walą wódeczkę i zakąszają małosolnym. Ot, tacy obrońcy wolności.

I na koniec nie sposób nie wspomnieć o posłance Schmidt, która wwiozła w bagażniku na teren sejmu dwóch „Obywateli”. No cóż, potwierdza się przysłowie, że miłość odbiera rozum. Bo wszystkie Ryśki, to fajne chłopaki!

Można się uśmiechać, mówiąc o powyższych zdarzeniach, ale tak naprawdę totalna opozycja wyraźnie brnie do rozstroju państwa i ośmiesza instytucje państwowe.

Czy już mamy do czynienia z wojną hybrydową w Polsce. Chyba tak!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz