Siła tkwi w ziołach

Lawendowy olejek, syrop z tymianku, kojący napar z dziurawca i mięty – dbanie o zdrowie jest prostsze niż myślisz. Przedstawiamy książkę, która podpowie, jak na parapecie lub na balkonie wyhodować rośliny, które poprawią jakość życia. Nauczy, jak przygotować skuteczne napary, maści i ziołowe preparaty na różne dolegliwości.

Patrycja Machałek, autorka książki, zapytana czy myśli, że Siła ziół oczaruje kobiety i skłoni je do zmiany nastawienia w kwestii dbania o siebie, odpowiada: – Oczywiście mam nadzieję, że kiedy „Siła ziół” trafi do czytelników, wyciągną z niej oni jak najwięcej korzyści dla siebie, chciałabym, żeby każdy, nie tylko kobiety, znalazł takie zioło czy taką recepturę, która do niego trafi. Dla każdego znajdzie się tam przynajmniej jeden przepis na mieszankę, syrop, nalewkę czy peeling, który przypadnie mu do gustu i który zacznie z powodzeniem stosować.

W książce znajdziemy: krótki niezbędnik, jak postępować z ziołami, wykorzystywać je i hodować, 91 przepisów i opis 34 ziół. Ta bardzo ciekawa książka jest już dostępna w księgarniach, a my dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania 5 egzemplarzy.

Aby otrzymać jeden z nich, należy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + Vat), o treści: express. po kropce siła ziół oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do  5 sierpnia do godziny 12.00.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz