Strona główna Sochaczew miasto Ścieżka na Licealnej z przeszkodami

Ścieżka na Licealnej z przeszkodami

935
0
PODZIEL SIĘ

Do 15 lipca, jak wynika z informacji uzyskanych w Urzędzie Miejskim, na remontowanej obecnie ulicy Licealnej powinna zostać położona pierwsza warstwa nawierzchni asfaltowej.
Jednych to cieszy a innych martwi. Szczególnie tych, który jeżdżą rowerami. Otóż, jak poinformowali nas nasi czytelnicy, wraz z położeniem nawierzchni asfaltowej będzie bardzo trudno poruszać się ścieżką rowerową wybudowaną wzdłuż ulicy. A wszystko z powodu krawężników, m.in. na skrzyżowaniu Licealnej z Wojska Polskiego. W tym miejscu, nie wybudowano bowiem łagodnych zjazdów dla rowerów na jezdnię ze ścieżki. I aby pokonać skrzyżowanie, trzeba będzie zsiadać z jednośladu. Problem będą miały także osoby z wózkami, bo pokonanie wysokiego krawężnika będzie nie lada wyzwaniem. Co ciekawe, łagodne zajazdy z chodnika wybudowano natomiast na tym skrzyżowaniu od strony bloków wojskowych.

Czyżby groziła nam powtórka z ulicy Muszkieterów, gdzie przy remoncie skrzyżowania tej ulicy z Trojanowską także zapomniano o wybudowaniu łagodnych zajazdów.
Należy mieć tylko nadzieję, że przed wylaniem pierwszej warstwy nawierzchni na Licealnej wykonawca inwestycji poprawi, to co sknocił.

dot